

Aneb jak romanticky zabalit prasečinku..super :)


Letadlo: Mě se zase líbí když čtu tak super feedback


Nevadilo by mi, že to není psáno ve slokách, jako je tomu u většiny básní. Co mi ovšem hodně kazí dojem z tvého díla, jsou tisíckrát použité a omšelé rýmy tj. ven-jen-sen, tobě - v hrobě. Básně netvoří pouze rýmy, ale hlavně emoce.. A ty také nejsou předem nalajnované ;)


Leslie: To bude nejspíš tím podzimem. Po dvou měsících prázdnin hurá do práce, pomalu začíná půlroční kolotoč hraní a navíc už strašně dlouho nebylo hezky... Ale ono to zas přejde. Díky moc za zastavení.


Tak ta ke mně opravdu promlouvá, trefila se...Je nádherná. Děkuji.


V poslední době z tvých básní cítím, jakoby bylo něco jinak. Nějaká zvláštní tíha je protkává...ale snad je to jen můj pocit. Je krásná, i s tou tíhou. Hodně mě oslovila ta předposlední část, s těmi kotvami...


Pocitově drsnější než jsem čekala. Je v tvém stylu a trošku kostrbatější, než jsem u tebe zvyklá. Tím však také náročnější a to má své kouzlo. Báseň, kterou mám chuť si přečíst ještě jednou, i když "líbí" bych k ni nenapsala. Je to spíše nerozluštěná hádanka, ke které se ještě ráda vrátím, až budu méně unavená.


První dvě dvouverší u mě vyhrávají na celé čáře. Naprosto skvěle nastavují atmosféru pro ten zbytek. Působivá.


Jak už tu říkali ostatní, pocity tam jsou a to je fajn, ale mě ruší forma. Hlavně nesmyslné mezery uprostřed slova a často chybějící diakritika. Špatně se to kvůli tomu čte... A i jinak mám pocit, že to za mě nejlépe vyjádřil kekebreke.


Nejvíc se mi líbí skvělý starý časy ve školce, protože mám s tím slovním spojením tradičně úplně jinou asociaci. Daleko zatuchlejší. A mně se moc líbí, když čtu netradiční a nezatuchlé asociace.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Blázen? =) [18], Lizzzie [18], Alnor Roumen [18], Coco [18], bobesh [18], magg [16], JeanMirage [14], Observer [10], Poutník [10], Bibisa55 [4], hownowac [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.