

Sestra, ještě jako malá holka, chtěla zase podojit jalovici.
Jak to dopadlo? Přežila to… ;o))
Jak to dopadlo? Přežila to… ;o))


ŽblaBuňka: Yana: Déky moc, že jste četli a komentovali.


Pěkné, ale nevím, zda to ocení všichni, kdo nevěří v Boha. Avšak Vánoce jsou svátky klidu a míru, a to z básně vyzařuje.


ŽblaBuňka: Krátký a milý komentář. Takže děkuji za něj!


boužel musím souhlasit se Severakem. moc se to nerýmuje a rytmicky to taky nesedí, takže se to celkem špatně čte


Lasak: To je zas jiný úhel pohledu, ale v básni je výslovně řečeno, že věrnost by měla být lidem nejpřirozenější. Evoluce říká něco jiného, speciálně mužům to říká. Že její hlas mnozí neposlouchají, vzepřou se mu, protože to po nich žádá společnost, partnerka, strach, zkušenost, zásadovost, cokoliv, to je zas jiná věc - a je to určitě dobře. Ale nejpřirozenější to podle mě není. Potom by na tom totiž ani nebylo moc co oceňovat, kdyby to bylo tak jednoduché. Jenže ono je to právě naopak: věrnost znamená vzepření se přirozenosti, jak si ji žádá evoluce :).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Blázen? =) [18], Lizzzie [18], Alnor Roumen [18], Coco [18], bobesh [18], magg [16], JeanMirage [14], Observer [10], Poutník [10], Bibisa55 [4], hownowac [1]» řekli o sobě
Werena řekla o Helee :Krásná bytost, jíž si vážím a ke které vzhlížím.. "Mám Tě ráda, ženuško.." :*..