Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 11.01.2018 - 18:42
komentářů6(3.)
Něžná a mrazící, osvobozující i laskající kmotřička smrti, kmotřička zrození - nezrození, lásky a nenávisti? Nerozumím veršům, ale nutí mě k přemýšlení. Díky.
přidáno 11.01.2018 - 18:16
komentářů4(1.)
Úvod děsí. Autorka básně věnuje první sloku náhrobkům v Terezíně? Pět tisíc hrobů? Kde jinde? Brána se zavřela? Klíč je z druhé strany? To je poezie uchopená uvnitř, nemilosrdně protažená sedmi slokami, aby ve finále nalezla klíč ze správné strany.
přidáno 11.01.2018 - 16:59
komentářů6(2.)
Působivé :)
přidáno 11.01.2018 - 16:46
komentářů17(11.)
Yana: Já děkuji, překvapila jsi mě. Být inspirací k takové zajímavé básni, to je pocta. Určitě je dobré se nad těmito věcmi zamyslet.
přidáno 11.01.2018 - 14:26
komentářů5(4.)
jo, pobavilo mně to a hlavně po tom začátku jsem nečekala co se z povídky vyvine, dovedeš hezky popisovat, dovedeš udržet pozornost, pěkné, ale neporadím ti :-)
přidáno 11.01.2018 - 14:23
komentářů6(1.)
Prošla kolem mě smrt, fakt mě zamrazilo, čtu ji pomalu a vpíjí se, myslím že se ti povedla, aspoň ve mně vyburcovala představivost
přidáno 11.01.2018 - 14:18
komentářů17(10.)
Birtiri: kmotrov: Lajtwing: moonlie: nic moc: oslov radek: pilgrim: Děkuji vám všem moji milí čtenáři
přidáno 11.01.2018 - 14:17
komentářů17(9.)
Orionka: Jsem ráda žes zareagovala, protože tahle básnička vznikla právě jako odpověď na jeden tvůj nedávný komentář, odpověď tobě i mně. Paměť máš dobrou, já jsem ateista. A také máš skvělý postřeh, protože tohle dílko je opravdu hodně v kostce příběh mých posledních dní, ale protože jsem netrpělivá a dělám ráda věci který trvají chvíli, proto píšu básničky, na povídku bych neměla nervy :-) Je to ve velká zkratce a pochopit to asi můžu jen já, děj z toho nevyčteš. Ale to co se mi poslední dobou stalo a všechno co se děje kolem mě, mně nějakým způsobem dává smysl, že vše se děje z nějakého důvodu, nejsem ani fatalista ani věřící, ale jak říkám v závěru básničky, asi je lepší věřit, v osud, v to že nás někdo ochraňuje a proč ne andělé, proč ne ti co tu byli s námi a předčasně odešli, proč se občas nezasnít že třeba moje babička nade mnou bdí, i když tu už dávno není, kde je pravda? Třeba je všechno úplně jinak než jsem si doteď myslela a každopádně je fajn se nad tím zamyslet a připustit to, děkuji ti
přidáno 11.01.2018 - 11:47
komentářů5(3.)
pilgrim: kekebreke: Jsem ráda, že se vám článek líbil. Děkuji za upozornění na překlep. Opraveno.
přidáno 11.01.2018 - 11:41
komentářů6(6.)
Ač nebudou mít dlouhé žití, máš společnice k tvému pití. Opijí se během chvilky, ty proradné octomilky.
přidáno 11.01.2018 - 11:33
komentářů5(2.)
V poslední větě jen překlep ("tak" asi má být "tam"). Jinak moc hezké a milé počteníčko. Líbí se mně takovýto styl, je vláčný a měkký, jako padlý sníh.
přidáno 11.01.2018 - 10:01
komentářů17(8.)
Ty mě mateš. Je to o objevení víry? Víš, k tomuhle se moc lidí otevřeně nevyjadřuje, ty ses tady před časem prezentovala jako nevěřící, proto mi to utkvělo... nebo mě možná klame paměť :). Líbí se mi obrazy hraní na schovávanou a síta na lidi, umíš se vyjádřit nápaditou zkratkou.
přidáno 11.01.2018 - 09:37
komentářů17(14.)
Obsah mě opravdově pohltil, tak s ním souzním že mám pocit že jsem to již četla a to opravdu silný, jestli je to možné o to víc tvoji báseň chválím, protože se mi uložila :-), ve mně se uložila, no a jestli to nebyla ta báseň tak ten obsah, který mně osobně vůbec nepřijde smířený a poraženecký. A jestli ano tak smířený v tom dobrém slova smyslu, smířený s tím co nezměním ale s tím, že to změnilo mě. Je skvělá ta báseň a napsal ji ten kdo žije a nepřežívá. Jak říkám pohltila mě a navíc obdivuji styl.
přidáno 11.01.2018 - 07:20
komentářů5(1.)
Brusle ? Ta poetika na začátku se mi líbí :)
přidáno 11.01.2018 - 07:10
komentářů17(13.)
puškin: Ono to spojení psaní s focením, má u mne dlouhou historii, kolikrát ty veršíky vznikají tak, že se dívám na obraz a pak do něj písmenkama vkládám příběh. Všem se tím nezavděčím, to je jasný, ale to ani není účelem. Každopádně jsem rád, že tě oslovil text, to je na básnickým serveru důležitější :) Děkuju !
přidáno 11.01.2018 - 07:01
komentářů17(12.)
casa.de.locos: Děkuju, někdy, spíše zřídka , ze mne něco smysluplnýho vypadne :) Jsem rád že oslovila. (Jj. naděje tam dozajista je, nemám rád smutný konce)
přidáno 11.01.2018 - 06:56
komentářů17(11.)
Jsoucno: Jj.děkuju, někdy při focení pozoruju, že stačí jen trochu změnit úhel pohledu a věc se pak zdá úplně jinou, a tak nějak je to i s vnímáním, kolikrát stačí malý, zdánlivě bezvýznamný impulz a věci se zdají býti úplně jinými.
přidáno 11.01.2018 - 01:58
komentářů4(4.)
Ale ono to má dozajista své sdělení. Jenže to hmžení prostě přebije dým, když před bordelem zapálíš smetiště. A pak si chyť mravence, když ti ejakulant uvězní les!!!!
přidáno 11.01.2018 - 01:42
komentářů1(1.)
heeeeee...no twl...tak jsi si měl pozvat vlka normálního:-))))
přidáno 11.01.2018 - 01:40
komentářů3(3.)
Je to boj...že?:-)
Lepší, nežli usínat sám!
» narozeniny
Blázen? =) [18], Lizzzie [18], Alnor Roumen [18], Coco [18], bobesh [18], magg [16], JeanMirage [14], Observer [10], Poutník [10], Bibisa55 [4], hownowac [1]
» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :
Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming