Amelie M.: Říkám jí první písnička nové generace. Do té doby mě totiž nenapadlo, že bych si mohl napsat něco jen sám pro sebe. Mám ji hrozně rád. A jsem fakt rád, že se ti líbí :-)
taron: Tak to máš pravdu. Ale na druhou stranu, příležitosti v něm dostává každý, jen je umět vystihnout a správně se jich chytit a vytrvat... A můj táta říkává: život je běh na dlouhou trať. :-)
Amelie M.: Teď se mi vrátilo, jak jsem se s čerstvou sádrou mohl tak akorát válet po zahradě, čučet na nebe a psát tuhle básničku :-) Jsem moc rád, že se ti líbí. Díky :-)
taron: přesně tak, jen se toho nebát... a rozdávat kolem sebe to krásné, kterého je v dnešním světě velmi velmi málo... dekuji za koment.
tvé texty jsou strohý na slova ale bohatý na obsah, nemyslím že je to vrchol tvorby, ale je to fakt dobrý
taron: mas velkou pravdu, tato úvaha byla psaná v roce 2009. A dnes vim, jak velké štěstí to bylo, ale jak uz jsem se někde zmiňovala, až čas nám ukáže odpovědět na nezodpovězené otázky...
a občas se míček vrátí v podobě bumerangu :-))), pozor na to, někdy je možná lepší, když přihrávka nepřijde.
Já se na všechny kolemjdoucí usmívám, všimli jste si, že oni to oplácí? Já ano, taky se usmějí...vrátí mi to a někteří i s úroky :-)))
Pěkná úvaha.
Pěkná úvaha.
používáš holé věty, pak je to možná takové holé celé, ale možná v tom je ten vtip? Já nevím, smysl větě a slovům dává víceméně až to sloveso, kterými ty ale šetříš.
veni vidi vici - vítězství v životě? Kdo to může na sklonku svého žití říci? Málokdo.
Krásná báseň, k zamyšlení.
Krásná báseň, k zamyšlení.
Mě taky fascinuje - není nic nového pod sluncem, vše již bylo jednou vymyšleno, jednou vykonáno, jednou objeveno.
Pokojení po pokolení opakuje stejné chyby a stejné činy - marnost nad marnost píše Šalamoun.
Pokojení po pokolení opakuje stejné chyby a stejné činy - marnost nad marnost píše Šalamoun.
.. nádherný :) nejvíc se mi líbí prostřední část, ale celý je to prostě.. ááách.. potěšilo, moc.. si to musím založit :-)
Možná bych se taky přidala, a co je ještě nového?
Nevím, sice zajímavá diskuze, ale v ní si myslím, budete poraženi oba dva.
Nevím, sice zajímavá diskuze, ale v ní si myslím, budete poraženi oba dva.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
luci [18], smutnakurva [17], Španěl [17], mejem [16], Lusy [14], Vlčice Bella [6], Tereza [2], LameHand [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.

