

Živě jsem si ten příběh vybavila... Moc hezká báseň! :)


Páni.... Přijmi moji poklonu, tohle je nádhera :) už se těším na tvoje další básně!


velmi výstižné. Připomíná mi to ty temné roky kdy jsem býval básníkem.


líbí se mi styl Tvého psaní... působí na mě velmi sugestivně... :-)


úplně jsem viděla, jak tu rosu z dýní rukou stírám...
Moc se mi líbí :-)
Moc se mi líbí :-)


pěkně shrnutá hořká příchuť konzumního způsobu života...
Naštěstí já takto vánoce nevnímám. Je na každém z nás, jak si je udělá. A že to jde i bez "nacpaných igelitek" a supermarketového šílenství, ráda každému, kdo o to stojí, potvrdím... :-)
Naštěstí já takto vánoce nevnímám. Je na každém z nás, jak si je udělá. A že to jde i bez "nacpaných igelitek" a supermarketového šílenství, ráda každému, kdo o to stojí, potvrdím... :-)


vanovaso: tolik mě těší, že vás Šazi všechny baví... :-)
Děkuji :-*
Děkuji :-*


Nelíbí se mi to "změnila se velice", to slovo velice, asi jen kvůli tomu, aby se to rýmovalo s měsíce. Škoda toho, protože jinak se mi ten konec líbí nejvíc.


.. pěkný obraz jsi vykreslila.. jemně a přitom dráždivě.. :)


tzv. plechová obloha (po fotograficku) nebo deka (meterologicky)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
paranoidandroid [18], Rhiana Lejla Nebresk [18], derrry [18], Death.on.line [17], Bananky v čokolade [15], Johnny [10], Elis [1]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)