Souhlasím s
Trochublázen: řekla bych nejradši to samé.. tak snad jen, krásně se čte... je výborná :)
Trochublázen: řekla bych nejradši to samé.. tak snad jen, krásně se čte... je výborná :)
Je skvělé, že alespoň svou tvorbu nám v poslední době dopřáváš plnými doušky. Ten úvod je úchvatný. Taky není k zahození, že se ti to čím dál více rýmuje. Ještě více tak podle mě vynikne tvá autorská genialita :-)
Krásné, niterné - vyzkouším až bude něžně pršet a budu si to představovat jako meditační cvičení ...
Homér: Taky mi to jde poslední dobou do rýmů, ale kupodivu mě to docela ba:)
Leslie: Jo, umět to utnout ve správnou chvíli, to je kumšt. Dík za koment k takové blbince. Poslední dobou mi to jde do rýmů, to mě neba. Pa.
Nevím, proč se tu poslední dny/týdny vůbec nekomentuje. Že by horko? Tahle by reakce určitě zasloužila. Je skvělá! A je mi hrozně blízká... tryská z ní život. Ještě se vrátím.
Také toužím po vláze... a jak se zdá, jsou nás zástupy... zástupy žíznivých...
Známě bolavá miniatura... kéž by nám už zapršelo... snad se vykvetlá růže nezmění v ostnatý drát... :-)
Známě bolavá miniatura... kéž by nám už zapršelo... snad se vykvetlá růže nezmění v ostnatý drát... :-)
Leslie: těší mě, že zaujala.
PS:
Ano, je to můj hlas, ale myslím, že jsi až příliš laskavá k mé amatérské nahrávce jen tak na mobil... :-)
PS:
Ano, je to můj hlas, ale myslím, že jsi až příliš laskavá k mé amatérské nahrávce jen tak na mobil... :-)
Přeji ti tu růži a sobě taky.A klidně ať lije,teda pokud máme rozkvést,za sebe neručím,jsem suchopár.Ty máš šanci,pokud nebudeš leštit svoji bolest.Mejdej .mejdej,zvedni to,vzlítni,už můžeš.Hodně radosti.
Teprve jsem si pustila nahrávku. To jsi ty? Krásný hlas a divadelní přednes!
Velmi zajímavá.... a ten konec!!! Velmi výstižný. Líbí se mi.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
luci [18], smutnakurva [17], Španěl [17], mejem [16], Lusy [14], Vlčice Bella [6], Tereza [2], LameHand [2]» řekli o sobě
pocitová řekla o Adrianne Nesser :strasne stylova slecna...sama sebou jak to nejvic jde...co sem te stihla poznat/nepoznat tak si dobrej clovek. uprimnost vzdycky na prednich mistech. dik ze tu jsi...

