Loreley: Palec hore holka, je to jak od Seiferta, akorát, že to bohužel nebude tak slavný.
Ginnare: Děkuji, vytahuješ na světlo moje staré hříšky :).
Příště doporučuju užít diakritiku. Ne jenom, že se to blbě čte, ale člověk pak čte na 3x poslední verš, aby mu došlo, že tam má být vinem a ne vínem
Mlčeti Zlato: Kdybys viděl, co já tu mám takových blbých básní a básní s kontroverzním názorem (třeba o armádě ještě z puberty). Nic nemaž.
Btw:
pod zadkem stránku Dikobrazu
vzýváme zlaté tele
sedáme v koutcích u obrazů
čekáme Spasitele...
Btw:
pod zadkem stránku Dikobrazu
vzýváme zlaté tele
sedáme v koutcích u obrazů
čekáme Spasitele...
v téhle jsem se tedy našla... lépe bych to vyjádřit nedovedla...
nutíš mě k zamyšlení a to občas příjemné není... :-)
ta poslední sloka... au... dloubla mě do žeber
nutíš mě k zamyšlení a to občas příjemné není... :-)
ta poslední sloka... au... dloubla mě do žeber
Yana: Díky. :)
Je asi na čtenáři která interpretace se mu zamlouvá víc.
Je, ale fakt, že jsem označením „láska - zklamání“ báseň dost předběhla v ději, takže podle toho, jak jsem báseň prvotně myslela (a jak se to skutečně stalo) je správně za a. :)
Je asi na čtenáři která interpretace se mu zamlouvá víc.
Je, ale fakt, že jsem označením „láska - zklamání“ báseň dost předběhla v ději, takže podle toho, jak jsem báseň prvotně myslela (a jak se to skutečně stalo) je správně za a. :)
Mlčeti Zlato: Asi pravděpodobně to, co myslíš. Je to pak - myslím si dostatečně - naznačeno v následujícím verši.
Každopádně díky za komentář. :)
Každopádně díky za komentář. :)
Yana: ...že jsem to sem dával. ...že jsem to nesmazal. Mám rád ironii, sarkazmus a paradoxy a tak mi ten nápad natažených dlaní po zachráncích, kteří místo očekávané pomoci usekají hlavy přišel dokonale bizarní. To co kritizuju není politika, ale neschopnost vzít své věci hrdě do vlastních rukou. Místo toho skuhráme. Takoví lidé si nezaslouží dostat zemi ke správě a zvelebení a taky to nedělají. Stran politiky. Vášnivě ji sleduju, ale nehodlám o tom psát a nehodlám se zapojovat. Tato báseň neměla být politická. To jen ty letáky v anotaci zavádějí trochu jinam.
naprosto chápu jsou to už 3. roky co jsme po těžkém boji museli nechat utratit psa, dodnes se ale nad jejím hrobeček zastavím a popláču si. A tvoje básnička mě taky dojala. Taky mě to tenkrát inspirovalo.
Hm, já nevim, politika vůbec neni moje hobby, jen jak jsem silně vlastenecká a nabitá dojmy z ciziny tak jsem háklivá a přecitlivělá na "český ksindl", víš všude je to stejný! a nejhůř si nemyslím že je to právě teď. Jasně že občas koukam na bednu a posloucham zprávy, takový ignorant nejsem, předvolební sliby a současní politici mě taky překvapujou. Vlastně je to nápaditý a určitě by to mohlo mít spoustu kladných komentářů.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
luci [18], smutnakurva [17], Španěl [17], mejem [16], Lusy [14], Vlčice Bella [6], Tereza [2], LameHand [2]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Mitzi :*My old friend.* Kavárna a kabaret.

