Tohle není zrovna šťastný argument. Pokud vás to uklidní, tak já osobně dělám pro přírodu vše, co je v mé moci (už jen kvůli tomu, že kdybych to nedělala, tak tady brzo nikdo nebude a to si fakt nepřeji).
Prostě si furt budete víc vážit tý svý pochcaný civilizace, než přírody, ze který pocházíte. Mozek je sračka.
Jděte do hajzlu, fakt, debilní Francie a posranej Notre Dame. V Gutech skočí kokot na lep psychoušovi a jde sedět na devět let. Celá planeta hoří, na to by měli dávat boháči miliardy. Na přírodu se sere. Blbej kostel.
V každom človekovi je dobro i zlo.Záleží na ňom,ktoré viac používa.Je držiteľom Slobodnej vôle.
Pekná,citlivá báseň napísaná pod tlakom hroznej skutočnosti. I ja to tak cítím.
Vaša babička mala čisté a ušlachtilé srdce. Vy ste cítením po nej.Opatrujte si jej pamätníček ako vzácny dar a žite jej myšlienky. Pozdravujem Vás.
Môj brat bol slepý 52. rokov.Duchom videl viac a ´dalej
ako mnohí vidiaci.Báseň je veľmi dobre vystihnutá.
ako mnohí vidiaci.Báseň je veľmi dobre vystihnutá.
Velmi melodicke, jen treti sloka zda se mi trochu nedodelana a muzy jsou asi s dlouhym "u", coz je vtipne, kdyz pisu komentar bez diakritiky. Myslenka i forma spolu vsak krasne ladi. To se mi moc libi.
Miliju te, ale... Tu vetu (souveti) nesnasim. Ma tam byt "a". Nedostatky k cloveku a tedy i k lasce patri stejne jako krize. Verse na me prilis jednoduche, az polopaticke, situace naopak hodne komplikovana. Drzim palce!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
hoffi [16], Ronald Reagan [13]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

