

Souhlasím s Mlčeti Zlato. "Rozkrvácí" se tam uvelebilo jak skleněnka v důlku. Možná působí trošku obehraně s těmi šípky... až kýčovitě... ale krásně rozzářilo lehce ponurou atmosféru podzimu... je dobré si občas život takhle prozářit... i když nastal podzim... :-)


Mlčeti Zlato: a to je to krásné co jednomu drhne druhému lahodí, život je bezva :D


Zitra: koiška:Tahle óda je poctivě odžitá. Děkuji za koment.


Karel Malcovský: S tím rozkrvácením nemohu souhlasit. Naopak mi tam to slovo neobyčejně ladí a lahodí. Ostatní jak shora řečeno. Nádherná atmosféra podzimní nostalgie.


Psavec: Na vaření a hospodaření? Ostatní se dá splašit všelijak ;-)


souhlasím se slavkem je tam ten podzim cítit i vidět, slovo rozkrvácí ve třetí sloce je takové kostrbaté a ten plynoucí text přibrzdí, ale jinak to má atmošku


Psavec: děkuji
koiška: jsem rád že se líbí, někdy mám světlé chvilky
slavek: ale je to tak, když nic nezažiješ nic se nenaučíš
PrimaDen: ok, máš pravdu, možná jí vyhodím a nebo předělám
koiška: jsem rád že se líbí, někdy mám světlé chvilky
slavek: ale je to tak, když nic nezažiješ nic se nenaučíš
PrimaDen: ok, máš pravdu, možná jí vyhodím a nebo předělám


Zitra: jsem rád že se líbila
Psavec: tak to je dobře
koiška: děkuji :D škoda že se ti líbí jen začátek :D
Psavec: tak to je dobře
koiška: děkuji :D škoda že se ti líbí jen začátek :D


Hmmm... Krásně popsaná atmosféra. Z tvého dílka je ten podzim vidět i cítit.


koiška: Máš pravdu. Láska je slinutina citů a stavů všech možných druhů. A dělá z lidí idioty i velikány...


myslim že světu nic neschází s trochou fantazie :) něčeho je míň a tak je to vzácný, aspoň člověk pozná čeho si má cenit.