

je to slušnej průser když se vznešená myšlenka spojí s touhou po moci :/


Coronavirus
přátelé to je fakt bonus
panika slábne
beznaděj grafy plní
buďme jiní.
Jsme národem moudrosti
jen si na to vzpomenout.
přátelé to je fakt bonus
panika slábne
beznaděj grafy plní
buďme jiní.
Jsme národem moudrosti
jen si na to vzpomenout.


Je snadné být půdou, pokud odložíš materiální svět tak ti jiný pocit nezbude.Proč půdou být nehodláme? Protože by jsme se otevřely bolesti kterou jí způsobujeme.A tak se vznášíme v iluzích, že se Nás to netýká.Jenže půda obsahuje desetkrát více biomasy než viditelný svět, tudíž jde o základní stavební kámen potravní pyramidy a ignorování této převahy je pošetilé.


Rty jsou očima duše.Dalajláma jednou řekl, nikdy nevěř člověku který při líbání nezavírá oči.Viditelný svět je při lásce druhořadý.Rty jsou velmi citlivým senzorem skutečnosti.Jde o portál sdílení slunce duší.Dotýkat se rty je jako číst se navzájem bohužel se to dá i nabiflovat a s realitou to pak nemá nic společného, pak to může nikoho zranit.


Je to jedna, podle mě, z lepších variant života.
Skvěle napsáno.
Skvěle napsáno.


Cesta po americe? Nebyl by cestopis?
A že život plave ve vzduchu je mnohdy pravda.
A že život plave ve vzduchu je mnohdy pravda.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Odelette [17], matej.strouhal [16], Falen [12], Dreamer [11], Na voru.cz [10], Ďábel sám [9], Modřín [3]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Adrianne Nesser :Pro mě hodně zvláštní a silná slečna... Její básničky mě vždycky něčím dostanou a proto je ráda čtu. Adrianne, jsem ráda, že jsem ti mohla trochu nakouknout do duše, buď přesně taková, jaká chceš bejt! (Protože to jsi ty...)