Dandy: ano, ano, tornádo jihomoravských rozměrů už nebyla opravdu žádná sranda...jakmile to dokáže nasát člověka a upustit ho z výšky pro pád smrtelné, je třeba si přiznat, že tu máme nový fenomén a ty ostatní dřívější víry byly jen piruety na rozbíjení oken!
Jo to byl mazec.
Od známejch syn nato nevěřicně koukal
Ten vír uhl je z Lužic
Od známejch syn nato nevěřicně koukal
Ten vír uhl je z Lužic
Lidskost tak nějak chcípla.
Vždy se musí stát něco hrozného aby vstala jak Fenix z popela.
Vždy se musí stát něco hrozného aby vstala jak Fenix z popela.
Mlčeti Zlato: ..přečetla jsem si to u rozjímání nad obrazem a přispělo too k zajímavým souvislostem ;P
..přečetla jsem si to u rozjímání nad obrazem a přispělo too k zajímavým souvislostem ;P
Audrey Diamond: Nad stýskáním, šíří, hloubkou a věnčitými tepnami. Co stojí za smrt a co za život a co je jen žabincem plovoucím po řece.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Takari [12], Moliére.... [8]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

