to chce 3D brýle a promítačku z mozku spustit si fantazii -co na to tvoje duše- a pak ji nechat přenést do reality, hodně zdaru ;))
Hezké. Obraznost, rozlehlost pocitů.
Dodávám k tomu:
'věci se odehrávají pod námi, protože nad námi už je obsazeno...'
Dodávám k tomu:
'věci se odehrávají pod námi, protože nad námi už je obsazeno...'
slavek: Možná, že na ty hrůzy nenacházejí ani slova… také to pro mě nebylo lehké, dát to do slov. Pak se mi ale na malou chviličku ulevilo. Díky.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
lidus řekla o Severka :Čarodějnice, kometa, neuvěřitelný trdlo... prostě naše Lenča :-)

