
27.03.2022 - 17:31

6(6.)
slavek: Děkuji moc. Myšlenka, že věci se odehrávají pod námi, protože nad námi už je obsazeno, je zajímavá a jistě stojí za povšimnutí; stále to ovšem nevysvětluje, proč se věci neodehrávají na té samé rovině, na jaké se nacházíme my :)

27.03.2022 - 17:29

6(5.)
Psavec: Děkuji za zastavení.

27.03.2022 - 17:28

6(4.)
Dandy: Děkuji.

27.03.2022 - 17:28

5(1.)
je to fuk ;D

27.03.2022 - 17:26

5(1.)
to chce 3D brýle a promítačku z mozku spustit si fantazii -co na to tvoje duše- a pak ji nechat přenést do reality, hodně zdaru ;))

26.03.2022 - 12:18

4(2.)
Dandy: Opětovné díky.

26.03.2022 - 07:26

4(1.)
Zase mo moc bezva.

25.03.2022 - 23:00

6(4.)
slavek: Díky moc...

25.03.2022 - 22:58

6(3.)
Smuténka.

25.03.2022 - 17:47

6(2.)
Hezké. Obraznost, rozlehlost pocitů.
Dodávám k tomu:
'věci se odehrávají pod námi, protože nad námi už je obsazeno...'

25.03.2022 - 17:39

6(3.)
Zpověď moravského gentlemana.
Dobrý.

25.03.2022 - 07:43

6(1.)
Moc pěkné smutné.

24.03.2022 - 23:03

6(2.)
Psavec: Díky..

23.03.2022 - 18:15

6(1.)
Fajn, pobavila.

23.03.2022 - 12:53

3(3.)
Někdy i nula mile překvapí.

23.03.2022 - 12:29

8(5.)
Jarní náladovka.

22.03.2022 - 11:30

6(6.)
Psavec: človiček: Dandy: Díky za zastávku..

22.03.2022 - 11:29

6(5.)
slavek: Možná, že na ty hrůzy nenacházejí ani slova… také to pro mě nebylo lehké, dát to do slov. Pak se mi ale na malou chviličku ulevilo. Díky.

22.03.2022 - 11:28

8(4.)
Dandy: Miňko: slavek: Děkuji mnohokrát!

22.03.2022 - 09:38

3(2.)
Mnohoznačné. Geniální..