Audrey Diamond: V pohodě ale je fakt že jsi mi lehce poškodila pointu. Teď místo zkroušené ho týpka, co zírá do zdi, vidím týpka, co poslal na materiály ještě papír a kouká do zdi na haldy brutálně vysmátej :D
LadyLoba: od slova byt..pardonek, psala jsem to i do diktatu a nevadilo mi ze budu mit hrubku xD
:D jojoo..vidim tam ten minimalne dvojsmysl..promin..mi meli malem streku po nonstopech..uz too neni co to byvalo...
co to je "byjí" ?
holí se bije,
bijí zvony
možná bují ... kozy
a pak bijí o sebe
zní to jakoby někdo tlesknul
holí se bije,
bijí zvony
možná bují ... kozy
a pak bijí o sebe
zní to jakoby někdo tlesknul
Už nějákou dobu nesleduji zprávy v rámci ochrany svého psychického zdraví tak alespoň zase vím co se zase událo no :)
Ty, co obývají Brdy
na sebe jsou právem hrdy
a že jsou z těch hor
nasedají na traktor.
Život je tam tvrdý.
Dík za pobavení.
na sebe jsou právem hrdy
a že jsou z těch hor
nasedají na traktor.
Život je tam tvrdý.
Dík za pobavení.
Audrey Diamond: Jasný, promítačka, strobo a ať to pleská
Mně to přijde chytré a neotřelé. Tohle mě bavilo číst.
pro mně je Bůh vesmír a uskutečňující se život na planetě zemi v každém atomu..na víru nedám dopustit :));))
slavek: Děkuji moc. Myšlenka, že věci se odehrávají pod námi, protože nad námi už je obsazeno, je zajímavá a jistě stojí za povšimnutí; stále to ovšem nevysvětluje, proč se věci neodehrávají na té samé rovině, na jaké se nacházíme my :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...

