Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 05.05.2022 - 20:36
komentářů11(6.)
Je to tak. Vždycky mě fascinovalo, co všechno si holky jsou schopny mazat a přikládat na obličej a všude jinde.
přidáno 05.05.2022 - 19:56
komentářů25(25.)
Poezie anonymity: Dandy: Děkuji :-)
přidáno 05.05.2022 - 19:55
komentářů15(15.)
Dandy: Cenné zkušenosti. Děkuji
přidáno 05.05.2022 - 19:53
komentářů4(2.)
Dandy: Děkuji...
přidáno 05.05.2022 - 09:23
komentářů25(24.)
Víc takových, prosím. Ve zkratce - geniální.
přidáno 05.05.2022 - 07:52
komentářů25(23.)
Hezké.
přidáno 05.05.2022 - 07:47
komentářů15(14.)
Moc pěkné.
Bez životních přešlapů to asi nejde.
přidáno 04.05.2022 - 22:10
komentářů11(5.)
Hlavně vždy dokáží rozesmát.
přidáno 04.05.2022 - 21:57
komentářů3(2.)
A proto šavle hore.
přidáno 04.05.2022 - 21:53
komentářů11(4.)
Danula: To jsem rád.
přidáno 04.05.2022 - 21:53
komentářů11(3.)
Dandy: Máš pravdu.
přidáno 04.05.2022 - 21:20
komentářů3(1.)
Zpověď pijakovy duše, povedené dílko
přidáno 04.05.2022 - 21:15
komentářů11(2.)
Výborná, rozesmála mne i tatínka:-))
přidáno 04.05.2022 - 21:13
komentářů4(1.)
Sny se ztrácí s probuzením.
Život lecos vetká......
Slov máloje i mnoho
Skutků ubívá.
Cesta k dospělosti.
Koukám tak tiše
ýe snat jen
ve vlaštovčím hnízdě
láska přebívá.
Závidět nelze
jen obdivovat
Věřit na pravé setkání.
přidáno 04.05.2022 - 20:54
komentářů5(3.)
Psavec: Dandy: Díky moc.
přidáno 04.05.2022 - 19:52
komentářů11(1.)
Bezva.
Jo skrášlování to je balík.
přidáno 04.05.2022 - 18:27
komentářů4(4.)
Dandy: Děkuji. Křídla už mám pořádná a rozevřen v letu, mnoho se za ty roky změnilo...
přidáno 04.05.2022 - 17:28
komentářů4(1.)
Povedené haiku.
přidáno 04.05.2022 - 12:10
komentářů5(2.)
Dobré
přidáno 04.05.2022 - 12:06
komentářů4(2.)
Dobrá, líbí se mi.
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming