Milovat a být milován to je to oč tu běži
jen každý z nás na to dosáhne jen stěží.
jen každý z nás na to dosáhne jen stěží.
Gora:
Trošinku jenom, ale rád!
Nezlobí, kdo si umí hrát...
;-)
Trošinku jenom, ale rád!
Nezlobí, kdo si umí hrát...
;-)
Trochu moc si ti chlapi fandí, že?
Za píšťalou by se mi lépe hodil veršík bez čárky:-)
Za píšťalou by se mi lépe hodil veršík bez čárky:-)
Ty umíš dobře veršovat, to se ví...
Psavec: díky. Je to jen fikce, i když ta dvojka ...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severak řekl o Thesssinka :o Thessince ještě uslyšíme - v hitparádě v rádiu... :-D

