Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 12.06.2022 - 16:43
komentářů8(4.)
Můra73: Jsem rád, že sis to našla.
Díky moc!
přidáno 12.06.2022 - 16:42
komentářů8(8.)
borovice: Třeba to ještě nějak upravím. Uvidíme. Dík.
přidáno 12.06.2022 - 16:41
komentářů8(7.)
Psavec: Díky.
přidáno 12.06.2022 - 16:40
komentářů8(6.)
Gora: Praskání dřeva miluju, ten zvuk prolomí ticho ve chvíli kdy to nečekáš a struktura prasklin je vždy jiná. Ještě si s tím možná pohraju. Uvidíme. Dík.
přidáno 12.06.2022 - 16:34
komentářů8(5.)
Můra73: Bylo to vloni začátkem jara. Myslím že procházela kolem dřeva vyskládaného pod oknem. Dík.
přidáno 12.06.2022 - 16:15
komentářů8(8.)
Nebyls u nás doma?
Mám částečně starý dům, rezavý plot, ještě nevím čím ho nahradím, jeho funkci přebral živý habrový plot a rozbitý zvonek, na kterém chybí přední část :-). Ty máš ale na mysli živého zvonka. Hezký text, taky mám problém s prvním řádkem, ale z jiného důvodu. Okamžitě mi naskočí obraz staré chalupy s plaňkovým plotem a pak ten obraz musím měnit, protože to není tradiční stará chalupa, je před ní kovový plot.
Ale jinak pěkné.
přidáno 12.06.2022 - 16:07
komentářů10(3.)
Krásné...pohladilo svou vlídností, hebkostí...
přidáno 12.06.2022 - 16:05
komentářů14(5.)
druhý text je skvělý, jak píše Můra, souhlasím
přidáno 12.06.2022 - 16:03
komentářů8(6.)
Krásný moment, který si variuji například do této podoby. Živost představy krásně voní. Děkuji za zážitek.

oči přivřené -
nos nořím do každého
květu jasmínu
přidáno 12.06.2022 - 15:52
komentářů8(7.)
...a co teprve, kdyby zvonek odletěl z rezavé branky?:)

Moc hezké.
přidáno 12.06.2022 - 15:51
komentářů8(4.)
...pěkný moment...nebylo by od věci ještě s textem pracovat a více zpřítomnit...slušel by i kompaktnější kabátek, ale ten moment, že dřevo vzbudilo kočku, co spala jak dřevo je moc hezký
přidáno 12.06.2022 - 15:35
komentářů10(8.)
kmotrov: Je to možné, číst se dá i jinde a pod jiným názvem, ale přepracované to není:) Pořád stejná písnička:)

A ten konec tam právě musím mít...
Díky za zastavení.
přidáno 12.06.2022 - 14:06
komentářů4(3.)
Zase pěkný příběh.
přidáno 12.06.2022 - 14:04
komentářů10(9.)
Dobre
přidáno 12.06.2022 - 14:03
komentářů8(6.)
Povedené
přidáno 12.06.2022 - 13:02
komentářů14(4.)
Díky, Lenčo:-)
a klidně mi tykej, pokud nevadí.
přidáno 12.06.2022 - 09:10
komentářů4(2.)
Gora: Ano, děkuji za postřeh, opravím
přidáno 12.06.2022 - 09:09
komentářů14(3.)
Styl haiku se mi líbí čím dál víc. Jak jste psala, krásně a reálně zachycená momentka jako na fotce. Druhé dílo ukazuje právě díky těm vajglům až drsnou skutečnost, a přesto z ní dýchá určité kouzlo a krása života...
přidáno 12.06.2022 - 09:08
komentářů4(1.)
Jen postřeh - zde není správné y,
a staly se z nás přátelé, - buď napsat - a staly se z nás přítelkyně, anebo - a stali se z nás přátelé,
Jinak ok...
přidáno 12.06.2022 - 08:55
komentářů14(2.)
Můra73: ten první se mi nepovedl tak, jak jsem původně chtěla, se druhým jsem celkem spokojena, i když mi kdosi na P. napsal, že jsem to slovem - vajgly - pokazila.
Byly to postřehy po jednom náročném vyšetření v nemocnici. Jsem už haiku asi postižená:-), ale pomohlo mi /to vymýšlení + pozorování/ překonat ten den...
Opravuji kategorii a moc děkuju.
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o veronika :
veru.. nemam slov. sqela holka. vzdycky me nejvic podrzi. nikdy bych neverila, ze muzu mit rada nekoho, koho znam z netu. a jeji tvorba? ctete ctete ctete! rozhodne to stoji za to! ;):-)*
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming