Bezva .koukal jsi dobře.
Tady když pan farář prožival oralni slast,chytila jej fotopast
Tady když pan farář prožival oralni slast,chytila jej fotopast
Na mne je těch stejných konců -níku docela dost... a pana Škromacha sis vybral z jakého důvodu?? :-)
Tohle vůbec není špatný. Prostě nechcem aby nám to někdo připomínal a Škromach v nátělníku pobavil.
Pěkný!
Pěkný!
Nádhera, povedla se. Působí na mě, že je plná všemožnejch emocí. Silnej konec... jen tak dál!
snake_01: nejsem zadnej basnik, nepisu podle danejch pravidel, natoz abych pocitala slabiky, vlastne tomu vubec nerozumim. Jedu pocitove. Kazdej svuj vyplod si ctu nahlas, vim, kde zrychlit, kde zpomalit, kde klesnout, a zni mi to OK…
Nicmene kritiku prijimam a dekuju, zcela jiste je opravnena.
Nicmene kritiku prijimam a dekuju, zcela jiste je opravnena.
některé momenty jsou moc pěkné - například silně na mě působí poslední dva verše. Krom toho jsem se pokoušel vyznat ve tvé rytmizaci a dospěl jsem k názoru, že je to útvar na pomezí vázaného a volného verše (se silně převažující vázaností)...
např. 2. a 4. verš:
Xx Xxx Xxx X
X xx Xxx Xxx X
(jak se k tomu jako autorka stavíš, proč například není ve druhém verši jednoslabičná předrážka navíc?)
např. 2. a 4. verš:
Xx Xxx Xxx X
X xx Xxx Xxx X
(jak se k tomu jako autorka stavíš, proč například není ve druhém verši jednoslabičná předrážka navíc?)
Skvělý. "švestkové nebe s pomerančovým západem" - paráda

