Pěkná ,smutná.
Přes tu řeku přeplout musi každý.
Nikdo neni tu navždy.
Kdy smrt utne tu nit v ktere zbytek
života mohl dlýt.
Přes tu řeku přeplout musi každý.
Nikdo neni tu navždy.
Kdy smrt utne tu nit v ktere zbytek
života mohl dlýt.
1.
Zvlněná fronta, z mého pohledu informace, kterou si přinášíš do obrazu z venčí, není to to, co přímo vidíš. Nesedí mi to do haiku.
2. Super, přímá realita, možná červánky pírka jsou růžová.
3. Super. Všechno řekla už Můra.
4. Myšlenka, že přírodní lovec využívá lidské zařízení se mi líbí, myslím, že má i přesah v tom smyslu, že dravec nerozlišuje na přírodní a umělé, myšlenka by se dala filozoficky rozvíjet třeba tím směrem, že vlastně nic (umělé) co vytvořil člověk, nemůže uniknout mimo přirozený svět. Pokud by to byl to byl pro Lipanovice charakteristický jev (nějaký dravec si tam oblíbil posed) a pravidelně tam byl ke spatření, proč ne.
Zvlněná fronta, z mého pohledu informace, kterou si přinášíš do obrazu z venčí, není to to, co přímo vidíš. Nesedí mi to do haiku.
2. Super, přímá realita, možná červánky pírka jsou růžová.
3. Super. Všechno řekla už Můra.
4. Myšlenka, že přírodní lovec využívá lidské zařízení se mi líbí, myslím, že má i přesah v tom smyslu, že dravec nerozlišuje na přírodní a umělé, myšlenka by se dala filozoficky rozvíjet třeba tím směrem, že vlastně nic (umělé) co vytvořil člověk, nemůže uniknout mimo přirozený svět. Pokud by to byl to byl pro Lipanovice charakteristický jev (nějaký dravec si tam oblíbil posed) a pravidelně tam byl ke spatření, proč ne.
Homér: Haiku, nebo i senrjú potřebuje účast čtenáře, dá se to uchopit i tak, jako že třeba v noci místo sexu prohledávám mrazák. Nebo manželku prohledávající mrazák? Každému podle jeho fantazie, dík.
Můra73: Rozporcovaný. Zaslechl jsem manželku, jak při prohledávání mrazáku vypustila větu "tady mám ještě prsa" začal jsem se smát a za chvíli z toho vytvořil senrjú. Dík.
Můra73: Jasně, kuřátko. Není to spíš hořká parodie na manželský sex po dvaceti letech?
teda, sedíme nad textem s Lubošem a fantazie pracuje. :)
Kuřátko?
Kuřátko?
Pavle, díky. U tohohle textu jsem moc pochybovala, jestli ho čtenáři předkládám srozumitelně.

