

Rychle jsem to přelítla pohledem a nakonec jsem se nad tím zamyslela...nikdy by mě nenapadlo něco takového napsat,proto klobouk dolů...nemá to chybu!


No, otázky fakt na tělo, ale myslím že pouze jednou/ale v životě/ a potom problémy narůstají geometrickou řadou.Víckrát to nezkusíš.


Myslím, že se nechá ztlouci rád
..zatneš nehty do jeho zad...
hezké
..zatneš nehty do jeho zad...
hezké


třeba kostel :D... a nebo strom :D... a nebó.... krokodýl :P


To bych se nebála zařadit do srandovníh... Příště dej si těch piv míń, to je účinek lepší než-li hermelín...


Ačkoli černočerně, docela pěkně ty verše ubíhají...
No jo.., jakýsi tmavý mrak se s tebou táhne, ale řekla bych, že už je místy děravý a ty trhliny budou stále větší a větší, až se ve sluneční záři celý ten mrak úplně rozpustí......:-)
No jo.., jakýsi tmavý mrak se s tebou táhne, ale řekla bych, že už je místy děravý a ty trhliny budou stále větší a větší, až se ve sluneční záři celý ten mrak úplně rozpustí......:-)


Ráno romantika a večer podvazky, to potom nezbývá prostor pro otázky.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.