tohle je děsně krásně napsaný.. každej si v tom ai najde svoje.. moc se mi to líbí..
Uch... nejhorší chyby už jsem opravila, ale pokračování nechystám - řekla bych, že téhle povídce by to spíše uškodilo. (I když nápady bych měla.....)
Páni.... povídky nečtu, protože mě štve, že vždycky skončí otevřené... :( Ale takhle mě zaujmula už nadpiem... Velmi povedená :) nechceš napsat pokračování ? :D Nebo knížku (O_o) ale takhle je to vlastně samo o sobě taky jaksi "kouzelný"
Mně to zas přijde dost těžkopádné, jakoby to víno zavázalo jazyk...a opakující se slova...a trochu zmatené...
nádhera ! - Odvážný jsem jen navenek .. ,-), dobré obraty
Na tvůj věk je to asi super, na můj věk je to děs, jako vyznání lásky a použít : až budeš stará, koupím ti dáseň -wau, jinak básni dál, ať si to vypiluješ. Hodně štěstí.
Hm je to uplne jiné než píšeš, aspon me to pripadne, radeji mam to predtim, ale tohle je zajímavý a propracovaný - názor :-)) Čauky
Pohlad svou kytaru a rekni ji tuhle basen. Myslim, ze ti pomuze verit v lepsi svet
I přes mou alergii na věčná heterolásková klišé (obrácená diskriminace, vim o tom) se mi líbily a stále líbí tvoje díla... Netušim proč, ale nejspíš je lepší to vzít jako fakt a dál se v tom nehrabat...
No vidíte. a to jsou to jen za sebe poskládaný myšlenky, co mě napadaly, když jsem dělal v dílně a občas koukl z okna. Co teprve zbyek mých děl:-)
Zn.: Samochvála smrdí:-)
Zn.: Samochvála smrdí:-)
s tím vyznáním na konci jsem úplně zapomněla na ty hrůzy popisovaný předtím. Je to tak správně? Špatná otázka, vím...:-) Anett, přeju ti jen všechno nejlepší a jsem ráda, že cítíš takovou lásku, jakou popisuješ!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Wolf [17], Petla [16], Milda [15], sarka.bendova [14], MCCM [13], Matěj Ptáček [10], Marie Bernadeta [10]» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF

