Yana: alexis: Alex Helly: Děkuji. Já jsem rád, že to někdo čte. Je to ze šuplíku, během let neustále upravované, aby to vypadalo, že píšu co mne zrovna napadne, tak nějak ve stylu "beat generation".
Yana: alexis: No,prostě sranda musí být-mám těch blbostiček víc,tak sem vždycky jednu ráno vrazím,třeba to někomu občas udělá lepší den..:-)
Jo, je to znát, potřeboval si toho hodně sdělit, bolavé pocity rozervanýho kluka, kluka poety. Hlavu vzhůru.
taková nemastná neslaná :) příjde mi,žes psal první, co tě napadlo :) není v tom žádný pokus o umělecké zpracování,
Povedla se ti, jako vždy :) líbí se mi, ze začátku to působí pesimisticky ale ten konec...úchvatný :)
souhlasím s taron, téhle básni rozumím, asi chápu, cos tím chtěl napsat :)
Sabina: Tu jsem napsala asi v 7. třídě na základce.. ale děkuji za pochvalu :)
Tvrdý-nouzák: díky ale jsou to jen hrátky se slovíčkama,nic zase tak zvláštního. A ještě díky všem,jsem rád že se někdo zasměje nebo i usměje-to je hlavní účel,a občas i trochu snad k zamyšlení..:-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
derrry řekla o barunka=o) :Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Ví, co chce říct a ví, proč to říká. Její práce se nedají jen tak přejít.

