Jo, život umí bejt blbej, ale i ve špinavé kaluži se občas zatřpytí sluneční paprsek a pro tyhle okamžiky stojí zato žít a vkládat je do veršů. Co se básně týče? Nestačí jen veršovat, důležitý je i děj a pro mě je hodně, zatraceně hodně, mimo mísu. Četl jsem od tebe lepší a umíš to, zalov tam.
Rezavá Plechovka: banána je tam schválně... nejsem Pablo Neruda a chci, aby to ostatní věděli ;-)
Pobavila :D jenom toho banána bych něčím vyměnila moc to bije do očí ;)
taron: Každou noc jsem měla ještě do nedávna a 2 roky, ale až člověk ztratí.. tak pochopí.. to známe všichni :)
Popravdě, nevím jak z toho ven.. a to mě trápí asi nejvíc.
Popravdě, nevím jak z toho ven.. a to mě trápí asi nejvíc.
loner: netrefuj se do devila, anorexie prý není trestná ;-)
najifka: toš to nevím, co budeš dělat po příští básničce...
Devils_PIMP: díky za kritiku... nejde ani tak o rýmy, jako o to, aby se pár lidiček zasmálo... ;-)
Dost smutné....máš svoji milou ? A mě věnuješ pár nocí v měsíci ? Nevím...já ale ...já nechci soudit , ale asi bych to tak nedělala....já bych chtěla každou noc...nebo nic.. , ale to je jen můj názor a asi mírně najivní , promiň :)
Jinak báseň je úchvatná..cítím z ni tu bolest...bolest , kterou jsi ale musela předpokládat..., že bude, že přijde...zase to asi moc žeru ...neber mě vážně :)
Jinak báseň je úchvatná..cítím z ni tu bolest...bolest , kterou jsi ale musela předpokládat..., že bude, že přijde...zase to asi moc žeru ...neber mě vážně :)

