nevím, neznám, ale zdá se mi to neprožité. nemám ráda pabouky.
Líbí se mi odkaz na mladou básnířku,jinak dílo na mě takové chaotické,ale nápad dobrý :)
Vladan zajímavá úvaha já jen kam na taková témata pořád chodíte...
Ten konec je dost krutý pro tu druhou osobu, ale na druhou stranu podle mě správný moc pěkné ;)
GULI: no já to nebrala jako tvé přesvědčení, jen jsem stihla odpovědět jen na dva tvoje odstavce, ale teď to vypadá jako že jsi se zamyslel a sám jsi si taky i odpověděl :-)) jinak mi asi uniká smysl této komunikace...láska je to, co si myslíš, že je...je jedno, co si myslí ostatní, moc se nepitvej, jednou jsi tu, tak miluj a žij ...
"já vím, že víš" To je tam moc pěkné, já si to často říkám.. A bohužel zjišťuji, že se také často mýlím... Ale ne vždy za to můžu.. Ale to jsou dlouhé příběhy
Martine.. nápad to je opravdu dobrý... hlavu a patu to taky má... sice jsem se trochu zadrhla na asi dvou místech víc ne... ale jinak nemám nic proti ..
No páni! Valím oči :)) Hezky to odsýpá, :)) moc se mi to líbí :))
hmm.. tak todle je opravdu mňamozní dílko,jsi prostě skvělá a neskutečně otevřená...zkrátka jako vždy :) jsem vcelku rád že jsem až teď začal listovat staršíma dílkama ,neb jsou zde skvosty :)
Lusy: No, tahle věcička je hodně stará, přibližně více jak 8 let.
Yasmin: Jo, tak tohle je už hodně, hodně moc stará věcička. To jsem ještě tvořil pod nickem "Christian." Ale moc děkuji za koment.
Yasmin: Děkuji Ti za Tvůj čas věnovaný četbě mé básně. :-) Moc si toho vážím.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
tomas puza [15], PavelKastl [12], Manni [11], Nebásník [9], Sair [7]» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.

