Jé..pěkná erotika...kdyby sis to dal do sekce erotiky, měl bys to o hodně čtenější - no, co, co - mnozí by se možná něco přiučili :))
alexis: nerozumím anotaci, snad nemyslíš Psance? Tadyk přece můžeš být sama sebou ? Nebo ne ?
Zlaté vločky.
Starý sníh,
...nevím proč, ale to mě upoutalo nejvíce ...pěkná:)
Starý sníh,
...nevím proč, ale to mě upoutalo nejvíce ...pěkná:)
Líbí..a moc..verše krásně plynou a vůbec je to krásně napasané...
Leslie: je o pěkných momentech, mimojiné, jsem ráda, že se to tam pro tebe někde mihlo.. ! Děkuju :)
ty dáš na konec nejlepší verše, vždy
"Tak můžeš čarovat pane můj
jenom splň záhadný osud svůj
nevšedně po cestě své dál pluj " to je krásné :)
"Tak můžeš čarovat pane můj
jenom splň záhadný osud svůj
nevšedně po cestě své dál pluj " to je krásné :)
ano, krásné...jen mě se tam moc objevuje slovo tma...maličko mě to vadilo...jinak nádhera:)
opravdu rýmovačka o podzimu..jednu chvíli se mi chtělo až hopsat a najednou jsem si uvědomila tu nostalgii-únavu...líbí:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)

