Nápad fajn. Růžový pomeranč. Vtipné. Ale jinak tam není moc co chválit. Nečiní si to právě umělecké nároky, to byl asi účel.
Velmi zdařilé. Někde ve třetím řádku se čas skutečně zpomaluje. Rozjímáme a rozeznáváme tvoje myšlenky, hezky svázané do rýmů. Ono by se to četlo ještě líp, kdyby začátek odpovídal délce konce, ale my to necháme odplynout a vrátíme se k tomu zas někdy jindy.
Moc pěkně se to rozvíjí. Chudák Miracle :/ Věřím, že to bude ještě zajímavý
Je to opravdu nádhera. Škoda, že se ukolébavka víc nerýmuje v posledních dvou slokách (já na rýmech ujíždím :D) a navíc je pak daleko lépe zapamatovatelná a vleze ti do hlavy, že si toho ani nevšimneš :D
Dobrý pokus :-). Moc pěkné obrazy. Až cítím ten chladný vzduch...
puero: Dík.
Z druhého odstavce na mne vykukuje zajímavá báseň.
Z druhého odstavce na mne vykukuje zajímavá báseň.
Paráda! Další most. Ten se opravdu pořád jmenuje Závodu míru?
Jo, je přínosné jezdit vlakem :-). Moc pěkně zachycená chvilka, atmosféra náhodného seznámení. A jméno Leonid, hm hodně zvláštní.
PS. Právě se prokousávám asi sedmou knihou od Bři Strugatských...
PS. Právě se prokousávám asi sedmou knihou od Bři Strugatských...
Kakuzu: promin ale kdyz do - byt pidi souteze - das basen "haiku" tak by to melo byt haiku a ne neco co haiku pripomina je systematika - ktera haiku ale opravdu nedela.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Reiko [15], lk.firefox [14], Crystal [11], zlatesvetlo [9], Maureen [9], ZaZu [3], Tomáš Černý [3], Gimo73 [1], gaia333 [1]» řekli o sobě
mr Scraper řekl o rry :moc a moc se mi líbí styl jakým píše :) hlavně do jejích povídek na literu jsem uplnej blázen. a navíc je moc super a sleduje anime ;-)

