Moc hezké, takové tiše kouzající... trošku to z ní jako z Avatara, ale i tak je to moc hezké.
Tak to nám to pěkně začíná... už se těším na pokračování.
Tak tomu říkám vyřešení oříšku jako se patří!!!
Super, jen to rozjeď!!! :-)
Super, jen to rozjeď!!! :-)
To je krásné lásko ^_^, píšeš ty nejlepší básničky/díla , a jsem hrozně šťastný, že je píšeš zrovna o mě
Přesto ženy jako krystal ledu bývají,
bolest a žal pod kůži vrývají...
Moc se mi líbí, hned jde do záložek... :-)
bolest a žal pod kůži vrývají...
Moc se mi líbí, hned jde do záložek... :-)
No... realita... sedím v metru - naproti mě sedí pár. Naproti tomu páru sedí špinavý a smradlavý týpek.... ale naproti sedím já, ne?
Ledaže by šlo o nějaký vícedimenzionální prostor, kde by bylo vícekrát "naproti"...
Ledaže by šlo o nějaký vícedimenzionální prostor, kde by bylo vícekrát "naproti"...
Nádherná báseň a zaručeně pravdivá ;)
Povedla se ti moc dobře. Škoda ho, fešáka. Ale bylo to provedeno s citem :-). Zajímavé nápady. Zajímavý nový svět. Ráda si počkám na pokračování třeba i pár měsíců, ale když to bude dřív, zlobit se nebudu :-).
V závěru jsi tomu dal korunu, i když mě druhý řádek malinko zarazil, nakonec mi to i sedlo. :)
Ta reakce Flama i lidí mi přijde možná až moc přehnaná, lidé nakonec vydrží několik dní bez jídla. No, nevadí, už se nemůžu dočkat pokračování! :)
Zamila: Díky! Nebylo to pro Plzeňskou alternativu? Víš, mně se někdy stává, že si něco broukám a vypadnou mi slova, tak si prostě složím vlastní text, který třeba lépe vyjadřuje méou náladu.
mannaz: Luka: Makyna: Všem vám děkuji za komentář. :)
Jako kluci jsme často stavěly bunkry, čas od času byly boje. Voní z toho starý dobrý venkov. Jestli to je dneska jiný nevím, žiju na malý vesnici, je tady málo dětí a většinou holky. Moje holky stavěj luxusní rezidence v sims na počítači, ale i chytaj ryby a střílej lukem.

