... no já hledím :O ... to se ti fakt moc povedlo :) ... strašně hezky napsaný to je :)
teda mladej kmotrov byl talent, dobrý nápad s tím Šrámkem
Jiří Turner: Děkuji všem, doáthnout do sonetu by snad šla, ale to bych měl asi za svítání, při očekávání nového.
Peio: Jo, to znám přejdou, zas přijdou. Mě se nejhůř píše, když jsem v pohodě, nebo když je to opravdu zlé. Potřebuji takové středně silné trápení. štěstí, že toho se mi docela dostává :-).
mannaz: Dlouho už jsem sem nic nenapsal, nějak mě přešly ty chvíle kdy mi to šlo .. děkuju :)
Povedená. Trochu mi (promiň, nemá to být pohana) připomíná písničku "Pes jitrničku sežral". Dělá to asi ten rytmus. Obsahově taky dobré - tam to s jitrničkou nemá co dělat :-D Líbí se mi.
A ono bude líp. Na hrob to určitě ještě nemůže být :-).
A ono bude líp. Na hrob to určitě ještě nemůže být :-).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Diog [6]» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.

