![]() |
komentáře k dílům uživatele :
"Vezmi z mé dlaně štěstí" a "vezmi z mého srdce lásku" na mě působí příliš vzletně. Vadí mi "v tuhle danou chvíli", což by šlo nahradit třeba "pouze v danou chvíli". A proč "ve svém já"? Stačí přece "v sobě".
:) minulý týden jsme zprostředkovávali její loučení s naším psíkem.
Milada Kubová: Děkuji,kamarádka ma podobný názor.Vznikla jen včeea při snidani.
Začátek je docela fajn, pak to podle mne /od OPLZLOSTÍ/ nabírá nedobrý směr...
Z básně na mě dýchá renesance. Já mám ale velkou představivost. Tak věřme, že ji budou mít všichni čtenáři.
Ok, ještě bych od sebe oddělil "se mi" a "s tebou" a za čárkami dal mezeru.
Opět pěkné, hravé. Avšak, i když je to báseň, upravil bych trochu interpunkci. Verši "Má krev se ji byla potrava" moc nerozumím.


