![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Gora: Diky za komentář.
Nemám opravdu čas ,i tak jen ji napsat,při výměně vody a krmeni zdržovalo při práci.
Nemám opravdu čas ,i tak jen ji napsat,při výměně vody a krmeni zdržovalo při práci.
Zas musím podotknout - vynechat něco by jen prospělo, upravit chybky, čárky apod... škoda, že básním nevěnuješ víc pozornosti.
Vyroste samí pelyněk a blín. - samý
Vyroste samí pelyněk a blín. - samý
Moc se mi líbí, jak básnička vybízí k poznání hloubky jedinečnosti v každé lidskosti... Alespon tak ji vnímám já osobně...
Ruce jdou od kláves
Slepec a jeho pes.
Dál kráčí samotou
všední nahotou,...
To je tak...děkuji.
Slepec a jeho pes.
Dál kráčí samotou
všední nahotou,...
To je tak...děkuji.
Lenča: Lenko dík ,tajemno nebylo jen jsem seděl na pangejtu a čekal na kamarada.
Poezie anonymity: Psavec: Lenča: Děkuji vám moc,pro mne byla sobota od rána úklidová.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o LUKiO :Náš milovaný benevolentní diktátor


