![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Noční momentka...početla jsem si.
čárky se píší hned za slovem, např.
Zavřel jsem knihu , plnou mlčenlivých slov.
Zavřel jsem knihu, plnou mlčenlivých slov.
Když píšeš o někom, že je - krasná, doplnila bych čárku nad a - krÁsná...
čárky se píší hned za slovem, např.
Zavřel jsem knihu , plnou mlčenlivých slov.
Zavřel jsem knihu, plnou mlčenlivých slov.
Když píšeš o někom, že je - krasná, doplnila bych čárku nad a - krÁsná...
Miňko: Diky,nevim kdo je Páral na čteni nemám kdy včera večer
jsem to napsal při koukáni na detektivku.
jsem to napsal při koukáni na detektivku.
Velmi působivá. Už si tak někdy připadám či se na to připravuji? Opravdu líbí!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.


