![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Sasanka: Dík ,opravuji to na počitači a asi blbě.. Střihal jsem smuteční vrbu a tahle slova přišla.
Z čet a z jistí mě tak rozhodilo, že jsem to musela přečíst třikrát,ale vlastně se mi dost líbí a hned jsem dostala chuť počítat ;D
Sasanka: Děkuji, rád vařím a z hub se dá tvořit.
Bramborák s houbama je vynikající.
Bramborák s houbama je vynikající.
A já myslela že mám ráda houby,ale tohle je přímo kuchařka fanatického sběratele ;D
Krásná, roztomilá, pohladila po duši.
Jen mě trochu rozesmálo to krkání krkavců. Nevím, zda to byl účel či překlep :-)
Jen mě trochu rozesmálo to krkání krkavců. Nevím, zda to byl účel či překlep :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)


