![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Psavec: Díky za komentař.
Času moc neni polní práce a sekam tam moc chyb.
Času moc neni polní práce a sekam tam moc chyb.
Sasanka: Dik za komentář.
Ta růže má tuhle hystorii,je náxberná. Neumím sem vkládat fotky.
Ta růže má tuhle hystorii,je náxberná. Neumím sem vkládat fotky.
Je pěkná,ale na mě je tam moc V a místo Hitlerovi bych dala nepříteli...ať to není tak odpuzující hned od začátku. ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.


