![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Lenča: Lenko dík.Mám ktomu i fotky.
ale tu slečnu jsem potkal o dvě hoďky později.
Cvalala pěšinou od dubu.
ale tu slečnu jsem potkal o dvě hoďky později.
Cvalala pěšinou od dubu.
Sasanka: Děkuji ano není to otom pořad za něco bojovat.
Je třeba se i učit.
Tohle byla jen reakce na to slovo.
Je třeba se i učit.
Tohle byla jen reakce na to slovo.
Nevím,možná se nemusíme pořád o něco rvát
máš divnou náladu a nejsi to ty
Mám pocit, že není o co stát
když se frajeři vzdávají :(
máš divnou náladu a nejsi to ty
Mám pocit, že není o co stát
když se frajeři vzdávají :(
Tak nějak laděné proti násilí, dobrá, proč ne... ale tohle se opravdu nepovedlo:
Jeto jak když vykuté srpy
užnou v blankytu chrpy
Jeto jak když vykuté srpy
užnou v blankytu chrpy
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.


