2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 13.11.2022 - 18:57
komentářů7
u mě dobrý
přidáno 13.11.2022 - 13:47
komentářů7
Psavec: Děkuji za komentář.
přidáno 13.11.2022 - 12:11
komentářů7
Hezká procházka krajinou.
přidáno 10.11.2022 - 09:52
komentářů7
Lenča: Lenko díky moc
přidáno 09.11.2022 - 20:40
komentářů7
Prostě nádherná, díky :-)
přidáno 09.11.2022 - 05:27
komentářů7
Psavec: Díky za komentář.
přidáno 08.11.2022 - 22:17
komentářů7
Také jsem potkal dívku, dávno už tomu.
přidáno 08.11.2022 - 13:40
komentářů7
Gora: Děkuji za návštěvu a komentář.
přidáno 08.11.2022 - 12:57
komentářů7
Odstavec nevím..
Lezlo pár slov
jask hosenka po listu.
Pod stromem.
Potkala spícího basistu.
Bylomu akorát ustláno
Slova v deník svůj
práve si psal.
Slova předběhl spánek
a tak tu spal.
Hosenka chropala z podzimu
listu .
Pak bude vyset v kokonu
z větve ,už se jí kalí pomalu
zrak.
Basista po spánku tělo své zvedne
on však má poněm
Jasnější zrak.
přidáno 08.11.2022 - 09:31
komentářů7
Dandy, kdybys nechal jen první tři strofy, bylo by to moc fajn. Takhle zbytečně natahuješ a natahuješ... tedy za mne.
přidáno 05.11.2022 - 06:35
komentářů6
Psavec: Dík
přidáno 05.11.2022 - 06:34
komentářů6
Sasanka: Děkuji
přidáno 05.11.2022 - 06:34
komentářů6
Lenča: Leni dik a za upozorněni.
přidáno 04.11.2022 - 22:02
komentářů6
Hezky jsi to poskládal.
přidáno 04.11.2022 - 17:30
komentářů6
Nádherná, vyvolává ve mně příjemně rozevláté pocity. Jen mi tak poslední věta sedne víc tatko: Snídáš. A je tě tak nějak víc...
přidáno 04.11.2022 - 17:03
komentářů6
Pěkná a příjemná, jen ta vrzající dubu brána je docela krkolomná. ;)
přidáno 04.11.2022 - 11:08
komentářů6
Gora: Děkuji za komentář.
přidáno 04.11.2022 - 10:57
komentářů6
Metaforka kovové růže v působení kovadliny je fajn.
přidáno 03.11.2022 - 16:34
komentářů6
Proscriptus: Děkuji.napsal jsem jen prvni odstavec,kamaradce
se to libylo jen prý by chtěla dopsat.
Tak vznikl i konec.
přidáno 03.11.2022 - 16:11
komentářů6
Každý dobrý řemeslník, ať už děla se slovy nebo kovem, sní, že ho jeho dílo přežije a dobře poslouží. Tohle dílko posloužilo dobře :)
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming