![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Sasanka: Proč soutěžit,píši jen tak,pokut zaujme nebo potěší jen tak.
Někdy jen tak otpovidám.
Platky s nitrem lastury
dobre snat i na tůry.
Uvézněné v rohliku
Se spetkou šnytlychu.
Možná i slaninka.
Rozbředla pěšinka.
Letokruhy pařezu
uvitaly u jezu.
Tam nasytimne romadůr
laskomina všedních
tůr
Někdy jen tak otpovidám.
Platky s nitrem lastury
dobre snat i na tůry.
Uvézněné v rohliku
Se spetkou šnytlychu.
Možná i slaninka.
Rozbředla pěšinka.
Letokruhy pařezu
uvitaly u jezu.
Tam nasytimne romadůr
laskomina všedních
tůr
k poslednímu verši jsem si v duchu přidal:
...jsou Vánoce, neuslyšíš houkat sýčka.
...jsou Vánoce, neuslyšíš houkat sýčka.


