![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Lenča: Lenko díky,koukal jsem včera na telku a kamera koukala přes ten plot.
Moc hezká ranní báseň. A tohle je super: "přineseny klacek žádal hoď".
Mini je podařená - stručná, vytváří jasný obraz, je bez gram. chyb. Jen tady bych odstranila čárku:
Raněná hvězda ,upustila pár střípků
Raněná hvězda ,upustila pár střípků
Homér: Děku za přečtení.No jediná žena co byla doma Růženka a to je kakadu.
Dandy, ty jsi borec, co umí i ženskou poslat do dža a radši krájí zeleninku, fakt kápo.
Sasanka: Díky moc,jen to vždy napíši jen tak,dnes při připravě krmení.Jen to klování palcem jak datel je hrozné.
Krásně napsaná realita. Něco takového jsem měla v hlavě. Díky, že už to nemusím dolovat ven :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.


