![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Gora: Díky za komentář,ale mě ty slova přijdou vždy tak rychle a já je nen napíši.
Skvělý. Hlavně: "Vůně výhně, kovadlina, stále z kovu vzlíná" a brouci...
človiček: Diky za komentář ,ale napsal jsem ji v 21h. Kežby bylo léto to tel nehrozi.
Koukej, koukej na svůj plot
kované mříže v zajetí
i kamera ví, že
telka je tvoje prokletí.
kované mříže v zajetí
i kamera ví, že
telka je tvoje prokletí.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.


