![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Romain123:
Já mám ke jménu Anička hluboký vztah.
Hezký vyznání, takový upřímný. :)
Já mám ke jménu Anička hluboký vztah.
Hezký vyznání, takový upřímný. :)
Vskutku jednoduché. Škoda, že ten poslední verš je trochu delší, než by musel být. Jinak by to bylo sice stále jednoduché, ale tak nějak mile, zanechalo by to ve mně příjemný pocit pohody.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Osamělý Filosof [18], sabina.rove [17], barcalili [17], Blunt [16], dickerdd [14], Pučik [12], hrochmut [11], JosefK [4]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)


