![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nine: Ta zkušenost nemusí být trvalá. Poznání takového prožitku je v získání toho pohledu prostřednictvím osobního zážitku. Ale ten nemusíme nutně trvale udržovat při životě. Dá se sdílet i v jiných podmínkách a okolnostech. To neznamená selhání.
Nine: Vegetariánství je téma pro úvahu. Ne každá krevní skupina to dokáže ustát. Ale jídlo vlastně vůbec není probádaný jako třeba Presbyteriáni že???
Jestli sis to nastavil v hlavě jako utopii, tak to se nedočkáš. Ty si tvoříš realitu. Respekt k přírodě zahrnuje také nepojídat jiné bytosti. Tam bych byla nekompromisní já. Každý sám za sebe a společně toho dosáhneme.
Jo..jo..jóóo.. To nemá chybu, co si tady napsal. Odlož strach a vnitřní hlas svůj poslouchej. Jak málo stačí. Už jenom to propsat do hmoty a máme vyhráno.
luciusmius: Vítej v třinácté komnatě. Děkuji za návštěvu.
Já teda příběh neznám. Četla jsem ho dnes poprvé a za mě super, pobavila jsem se a na konci zasmála.
Sami jsme zodpovědní za svůj život, dobré naladění, pohodu, za emoce a situace, které prožíváme. Sám sis to naordinoval. Sám se z toho můžeš dostat. Chceš ale? Proč ty situace prožíváme stále dokola? Proč nám to musí neustále přehrávat? Už je to taky nebaví. Uvědomění...nemusíme trpět...můžeme žít v harmonii...beze strachu...záleží jenom na nás... nána to je? Sám sis jí vybral. Sami jste se domluvili.
No, ty emoce z toho dost tryskají, snad bude brzy líp..
Dandy: Tahle doba změří
každému v co věří.
Mlčeti se naučíme
ledacos však pochopíme.
Z koho rozum čouhat bude
možná že se projít půjde...
Nastuduji Švejka radši
Sláva, sláva, sláva!!
Za císaře pána!!
každému v co věří.
Mlčeti se naučíme
ledacos však pochopíme.
Z koho rozum čouhat bude
možná že se projít půjde...
Nastuduji Švejka radši
Sláva, sláva, sláva!!
Za císaře pána!!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
galikova» narozeniny
Dablik [18], Marge [16], Hanys [15], Abulia Tëëthing ëLëSDé [15], maestus poeta [13], The secret one [12], Stefi [12], Vilík [12], gade [12]» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se


