![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Jsem odkojen filmovými Básníky a zrozen na Štěpánka, tak mne hned napadaly varianty, kde místo "možná" zaznělo mi "snad"...:-)
Jj, občas člověk potřebuje sám sobě najít důvod, proč tady dále být či proč se ještě pokoušet o změnu.
Snad pro ty oči,
co se chtějí smát,
snad pro ta slova,
která umí hřát,
snad pro tu lásku,
prokřehlou u vrat...
Vítej mezi psanci!:-P
Jj, občas člověk potřebuje sám sobě najít důvod, proč tady dále být či proč se ještě pokoušet o změnu.
Snad pro ty oči,
co se chtějí smát,
snad pro ta slova,
která umí hřát,
snad pro tu lásku,
prokřehlou u vrat...
Vítej mezi psanci!:-P
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)


