nobody
datum 28.02.2013
ying-yang 31, muž
mailbox
děl 2
komentářů 1/3

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 03.03.2013 - 02:06
komentářů3
To je pravda s tými slovami, ale nikdy sa mi to nechce po sebe pozorne prečítať. A nie malo tam byť nemám.
přidáno 02.03.2013 - 21:42
komentářů3
Slovensky umím ale pravopis opravovat nebudu :) ten ne moc dobře ovládám, jinak souhlasím s Vladanem hodně se ti opakují slova, (ty ženy se udupaly k smrti, z toho, kolikrát se ti tam slovo "dupat" v různých formách objevilo :D ) a jisté překlepy, např. "Keby nemám na tvári masku" předpokládám, že tam mělo být "nemal". DOporučuji si to přečíst a především popřemýšlet nad tím, jak svou myšlenku zformulovat :) Good luck ;)
přidáno 02.03.2013 - 18:43
komentářů3
Ve slovenštině nedokážu posoudit styl, tak jediné, co jsem si všiml, bylo opakování slov: "muži oblečení v bojovom oblečení ".
Není to špatné, ale je to jen výjev, jedna scéna příběhu. Přidej.
» narozeniny
Hildegarda Rozumbaumová [16], Asper2002 [14], Nikka [12]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming