![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Tak nějak po svým
Každej jinak a jindy
...to je hezký, jinak z toho cítím trochu narcismu.
Každej jinak a jindy
...to je hezký, jinak z toho cítím trochu narcismu.
Kukačka je moc pěkná... líbí se mi všechny, ale jen ona mě oslovila... (nevím proč) :))
jop to se mi líbí :) trefil ses i do mého stavu :) o to víc to ocením :)
jo - stará láska nerezaví
pořád tam jsou
i když se někdy změní
na řeku ponořnou
ale ony rády přibudou i jiné
když ve vzpomínkách uvízneme
možná tu další velkou krásu minem
pořád tam jsou
i když se někdy změní
na řeku ponořnou
ale ony rády přibudou i jiné
když ve vzpomínkách uvízneme
možná tu další velkou krásu minem
s (ně)jednou lodí se minem
a hned za dalším rohem
s jinou(jinými) se srazíme
a hned za dalším rohem
s jinou(jinými) se srazíme
možná někdy tá představa, že někde nemůžou běžet koně je jen v naši mysli :-)
jo ptákovina - ale Jung by tam stejně našel vzkaz od toho Druhého v tobě :-)
tak jsem zvědavá co napíšeš do PFka letos ;-)
Originální a hezké PF.Přeji krásné prožití zbytku Vánoc a do nového roku méně zkoušek, nějaký ten doušek a hlavně zdraví!
no me se novy rok pocita az od konce unora kdy mam odevzdat bakalu... takcitak sem na tom stejne jak ty, takze jen prikyvuju a preju stastne vesele a tak :)
Velmi krátké,ale výstižné už je klid od komunistů.Aspoň zatím
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.


