nobody
datum 17.12.2007
ying-yang 63, muž, Domažlice
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 06.08.2012 - 19:01
komentářů9
Tak nějak po svým
Každej jinak a jindy
...to je hezký, jinak z toho cítím trochu narcismu.
přidáno 05.03.2012 - 22:03
komentářů8
Kukačka je moc pěkná... líbí se mi všechny, ale jen ona mě oslovila... (nevím proč) :))
přidáno 22.01.2012 - 14:29
komentářů14
:) dobře ty ...
přidáno 22.01.2012 - 13:31
komentářů14
sranovní jazykolam
přidáno 14.01.2012 - 16:20
komentářů4
Deal- deal....
přidáno 04.12.2011 - 22:38
komentářů14
jop to se mi líbí :) trefil ses i do mého stavu :) o to víc to ocením :)
přidáno 21.11.2011 - 14:44
komentářů8
Zvláštní...fakt dobrá
přidáno 09.11.2011 - 11:16
komentářů13
jo - stará láska nerezaví
pořád tam jsou
i když se někdy změní
na řeku ponořnou

ale ony rády přibudou i jiné
když ve vzpomínkách uvízneme
možná tu další velkou krásu minem
přidáno 09.11.2011 - 11:11
komentářů8
s (ně)jednou lodí se minem
a hned za dalším rohem
s jinou(jinými) se srazíme
přidáno 09.11.2011 - 11:09
komentářů6
nejsi náhodou tak trosku prorokem ?!
přidáno 09.11.2011 - 11:08
komentářů4
možná někdy tá představa, že někde nemůžou běžet koně je jen v naši mysli :-)
přidáno 09.11.2011 - 11:06
komentářů7
jo ptákovina - ale Jung by tam stejně našel vzkaz od toho Druhého v tobě :-)
přidáno 09.11.2011 - 11:05
komentářů6
tak jsem zvědavá co napíšeš do PFka letos ;-)
přidáno 11.07.2011 - 13:58
komentářů5
Je krásná. Moc krásná. Krásná.
přidáno 16.05.2011 - 23:23
komentářů13
plná emocí a melancholie...krásná :)
přidáno 26.12.2009 - 22:56
komentářů6
Milé
přidáno 25.12.2009 - 20:55
komentářů6
Originální a hezké PF.Přeji krásné prožití zbytku Vánoc a do nového roku méně zkoušek, nějaký ten doušek a hlavně zdraví!
přidáno 25.12.2009 - 18:29
komentářů6
Moc pěkný PFko.:)
přidáno 23.12.2009 - 20:36
komentářů6
no me se novy rok pocita az od konce unora kdy mam odevzdat bakalu... takcitak sem na tom stejne jak ty, takze jen prikyvuju a preju stastne vesele a tak :)
přidáno 09.06.2009 - 07:55
komentářů5
Velmi krátké,ale výstižné už je klid od komunistů.Aspoň zatím
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 29
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming