nobody
datum 17.12.2007
ying-yang 63, muž, Domažlice
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 26.04.2025 - 23:44
komentářů6
Jedna z mých nejoblíbenějších od mého chotě
přidáno 12.05.2023 - 00:47
komentářů6
Moc hezká báseň, četla jsem dvakrát, zaujala mě moc.
přidáno 31.05.2022 - 17:05
komentářů5
Líbí
přidáno 08.03.2021 - 10:40
komentářů6
Já bych se takové hezké miniatuře a zastávce určitě nedobral.
přidáno 17.12.2019 - 08:28
komentářů17
Poezie by měla být pravdivá.
přidáno 22.08.2018 - 22:14
komentářů14
tys o mne basnil jiz v roce 2004 ?! :-))
přidáno 19.04.2018 - 19:40
komentářů9
úplně obyčejná a přitom krásná..
přidáno 19.04.2018 - 19:39
komentářů10
bezva mini :)
přidáno 17.07.2015 - 09:25
komentářů10
a tuhle si taky nepamatuji
přidáno 31.05.2015 - 17:23
komentářů10
Taky pěkná a chytrá :-)
přidáno 31.05.2015 - 17:22
komentářů13
Hezká a chytrá báseň, originální vypsání z pocitů, žádné klišé. Líbí se mi moc :-)
přidáno 30.05.2015 - 17:18
komentářů8
Umíš ve verších prostě skvěle vyprávět, to není lehké - proto to tak oceňuji ... Kvalitní práce ! :-)
přidáno 30.05.2015 - 17:16
komentářů13
Nádherná poezie !! Zakládám :-) Fakt excellentní - rytmika, nápad, slovní zásoba, chytrost i něha ... Parádní !! :-)
přidáno 24.05.2015 - 10:36
komentářů7
Ježiš, to je úžasný ... !! Dokonalá práce s jazykem, schopnost vytvořit děj, neotřele rýmovat, vzbudit tak silné pocity a neznudit délkou. No, perla na Psancích !! :-)
přidáno 24.05.2015 - 10:30
komentářů8
Je to zase skvělý. Bez problémů se pouštíš do rýmů, na které by asi jiní nevsadili - a ono Ti to funguje :-) "Samotu - tnu", "světů - cigaretu". Skvělé !
přidáno 24.05.2015 - 10:11
komentářů12
Souhlasím s většinou. Je to pěkné dílo, má to hlavu a patu, ale jak tu uvedl např. Tom, také mně tam vadí ty převzaté anglické výrazy. Chápu, pro rým to jinak neslo...
přidáno 24.05.2015 - 09:49
komentářů9
Další krásná báseň - netuctová, originální a se skvělým rytmem navíc :-)
přidáno 24.05.2015 - 09:48
komentářů12
Krásná báseň ! Chytrá, milá a skvěle zní ! :-) To se tady moc nevidí ... Už ji mám v záložce :-)
přidáno 19.05.2015 - 13:30
komentářů6
Krásná a velice chytrá báseň ... :-)
přidáno 19.05.2015 - 00:00
komentářů7
Opravdu krásná poezie ...
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 29
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming