![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Hezká a chytrá báseň, originální vypsání z pocitů, žádné klišé. Líbí se mi moc :-)
Umíš ve verších prostě skvěle vyprávět, to není lehké - proto to tak oceňuji ... Kvalitní práce ! :-)
Nádherná poezie !! Zakládám :-) Fakt excellentní - rytmika, nápad, slovní zásoba, chytrost i něha ... Parádní !! :-)
Ježiš, to je úžasný ... !! Dokonalá práce s jazykem, schopnost vytvořit děj, neotřele rýmovat, vzbudit tak silné pocity a neznudit délkou. No, perla na Psancích !! :-)
Je to zase skvělý. Bez problémů se pouštíš do rýmů, na které by asi jiní nevsadili - a ono Ti to funguje :-) "Samotu - tnu", "světů - cigaretu". Skvělé !
Souhlasím s většinou. Je to pěkné dílo, má to hlavu a patu, ale jak tu uvedl např. Tom, také mně tam vadí ty převzaté anglické výrazy. Chápu, pro rým to jinak neslo...
Další krásná báseň - netuctová, originální a se skvělým rytmem navíc :-)
Krásná báseň ! Chytrá, milá a skvěle zní ! :-) To se tady moc nevidí ... Už ji mám v záložce :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.


