komentáře k dílům uživatele :

18.12.2007 - 13:00

13
jo...tahá pěkně...smutně...sakra...[22 je moje šťastné číslo ;)]

18.12.2007 - 09:53

13
Jarda melancholik pěkně tahá za srdíčko.

18.12.2007 - 09:51

13
Nádherná melancholická

18.12.2007 - 08:10

13
... kdybych ji nikdy nepotkal bylo by to fajn ... potkáváme se teď prakticky každý týden ... a dík všem za komentáře ...

17.12.2007 - 22:26

13
pohled zpět? kouzelný! Už jsi ji nikdy nepotkal?

17.12.2007 - 18:19

13
Moc pěkná básnička...krásné verše...;)

17.12.2007 - 17:15

13
taky se mi to moc líbí:-)

17.12.2007 - 17:12

13
tak tohle se mi líbí opravdu hodně...