![]() |
komentáře k dílům uživatele :
to je taky pravda,
Jardo bacha!!!
Ať místo na Choholouška,
nenarazíš na kolouška.
Podmanivý mívá oči,
že i s lovci svět sei točí.
Jardo bacha!!!
Ať místo na Choholouška,
nenarazíš na kolouška.
Podmanivý mívá oči,
že i s lovci svět sei točí.
Ty nemůžeš být si jist už,
že psychiatr bude muž!!!
Co když to bude sladká víla,
a tvá duše by o ní příliš snila...
Ale přesto - co je více,
než-li sladká odbornice!!
Proto neleň, nelkej teď
a telefon zvedni hned!!!
že psychiatr bude muž!!!
Co když to bude sladká víla,
a tvá duše by o ní příliš snila...
Ale přesto - co je více,
než-li sladká odbornice!!
Proto neleň, nelkej teď
a telefon zvedni hned!!!
tak já se nebudu opakovat... :) zkrátka výstižné.
velmi reálně ale přitom poeticky vyjádřený pocit zklamání i naděje :-)
...skvěle vyjádřený pocit...
...někdy si připadáme jako zbití zatoulaní psi...loudající se po stopách svých pánů-lásek...;)
...někdy si připadáme jako zbití zatoulaní psi...loudající se po stopách svých pánů-lásek...;)
...paprsků není nikdy dost;)...zejména pokud dokáží zahřát...a léčit...láskou;)
Ano, pravda, ale vždycky se ty rány nějak zacelí a jdeme zase dál!
... tak mne napadlo ... jak málo slov stačí ... aby člověk něco řekl ... a kolik jich potřebuje ... aby neřekl nic ... :-(
opravdu stojí za to... jen se bojím, že ji tady přečte míň lidí, než by si zasloužila...
a znovu jsem si ji musela prozpívat ;) :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).


