![]() |
komentáře k dílům uživatele :
kurňáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááá to je bomba Jardo, opět jsi mě nezklamal...:-)))...už jsem se bála ze začátku, že tam budeš chybět, ale závěr to nahradil :-)
ááááááááááááá to je bomba Jardo, opět jsi mě nezklamal...:-)))...už jsem se bála ze začátku, že tam budeš chybět, ale závěr to nahradil :-)
Už delší čas jsem od Tebe nic nečetla, ale tohle je opravdu vtipné a je jasné, cos chtěl vyjádřit. Budu se těšit na další báseň básní...
stejně tak to cítím......................nádherná báseň
takový jemný na začátku, jakoby někomu na památku
a pak ta d.vka...co tototototototo
ale vtipný :-)
a pak ta d.vka...co tototototototo
ale vtipný :-)
Ten konec mě trochu praštil do nosu, po té romantice předtím.:o) Hezké...
.... zatím ve vzpomínce krásní
ta tvá báseň všech básní:-)
ta tvá báseň všech básní:-)
Jo tak to mne pobavilo, podruhé pak ty komentáře a na potřetí představa komentářu na Saspi
K zamyšlení to vede, to rozhodně ano.
Krásně vyjádřené pocity, hlavně ať se výtah nezastavuje....
a taky se ti v každém patře zastavuje?...pěkná básnička..*
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
lidus řekla o prostějanek :Měsíc. Občas moje externí paměť ( :-) ). A člověk, co mě drží víceméně nohama na zemi. A tak :-)


