![]() |
komentáře uživatele :
Jejda tahle je krásně pohádková. Vážně dětsky upřímná a lačná ztracených vzpomínek.
jáj moje první rande bylo při zatmění měsíce....špatné znamení. A druhé taky na zatmění Měsíce, pak nemám být věčne nezadaný, že jo.
plechovejCH střech, jináč je to mnou těžko stravitelné, ale nakonec strávené počtení.
trefils to a čím blíž mi ta rakev bude, tím nižší bude i to číslo.
Dott: hodně štěstí na konzervatoř a někdy taky hrejte něco ode mně! (jak jsem naivní)
Dott: hodně štěstí na konzervatoř a někdy taky hrejte něco ode mně! (jak jsem naivní)
ale jo záležííí! Já chci mít taky čtrnáct!!
dobrý, ale pomaličku z toho prchala taková ta zdravá dekadence. Začátek lepší než konec.
není nic hezčího nad básnické sebemrskačství. Pěkná básnička - ze života.
Pěkné dílko, jde vidět, že i úvaha může se číst víckrát a je tím smyslnější čím smysluplnější téma ji naplňuje. (pěkný obrázek)
Velmi moudře a vtipně řečeno. Super úvaha. Třeba se nad tím spousta lidí zamyslí.
Jestli mi někdy někdo do komentáře k básni ještě napíše: ....drž se! Tak se neudržím a tu básničku možná smažu.
A teď k dílu: Jakkoli se může zdát, že jsem padouch a lásku snáším toliko jako svrab nebo rez na autě, tak ti co si to myslí, jsou dost mimo a neví co je láska. Pramení to z toho, že jsem přesycen básničkami o lásce. Jsou všude a jedna jako druhá. A nejhorší jsou ty depresívní po kterých má člověk sto chutí ukončit i perspektivní vztah plný lásky. Ale pro slovní obraty typu: pár útržků tvých očí nebo jen tak shasnout svět,..přehlídnu, že je to jen jedna z mnoha. Odpuštěn budiž cit a oslavme formu.
(Doufám, že to co jsem napsal byl komentář k dílu)
A teď k dílu: Jakkoli se může zdát, že jsem padouch a lásku snáším toliko jako svrab nebo rez na autě, tak ti co si to myslí, jsou dost mimo a neví co je láska. Pramení to z toho, že jsem přesycen básničkami o lásce. Jsou všude a jedna jako druhá. A nejhorší jsou ty depresívní po kterých má člověk sto chutí ukončit i perspektivní vztah plný lásky. Ale pro slovní obraty typu: pár útržků tvých očí nebo jen tak shasnout svět,..přehlídnu, že je to jen jedna z mnoha. Odpuštěn budiž cit a oslavme formu.
(Doufám, že to co jsem napsal byl komentář k dílu)
A když otevřeš tu skříňku s kořením, povzdechneš si a utrousíš: Měla jsem do té básně dát i trochu papriky. Anotací to upřesňuješ, navádíš mě slepého degustátora lásky do hrnce zklamání. Budiž.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)


