36.gif
datum 30.09.2007
ying-yang 40, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 04.01.2012 - 23:18
komentářů13(6.)
Bez bolesti bys nikdy nepochopila, jak to bylo krásné.
přidáno 04.01.2012 - 23:15
komentářů13(3.)
Z takových vznikají nejlepší básně.
přidáno 04.01.2012 - 23:13
komentářů13(1.)
Příliš plastické sny občas zabolí u srdce co? Platonická láska?
přidáno 04.01.2012 - 23:03
komentářů11(11.)
Lyrika par excellence. Kam oko dohlédne všechno se to páří a namlouvá a vrušuje a ukájí. Příroda jedna nestydatá!
přidáno 02.01.2012 - 22:21
komentářů7(4.)
Nu, gramatická policie už řekla své a tudíž může puero posoudit obsah. A puero je s obsahem docela spokojen. Obzvláště pokud můžu soustředit svůj zájem do jednoho bodu najít v té básni nějaké těžiště, pak je téměř uprostřed ve výzvě k hříchu (o vpichování nemluvě, to je obrat který má šťávu). Výzva k hříchu je u mě moment, který mi brání odsoudit tvé dílo jako lascivní a pubertální výlev. Šlo ti přece o chtíč. Myslím, že chtíč tam rozhodně je.
přidáno 02.01.2012 - 11:24
komentářů7(2.)
Reflexe cest po Chille? Máš jich víc? Už ses vrátil?
přidáno 01.01.2012 - 23:46
komentářů4(3.)
Dobrý. Báseň prošla. Protekla.
přidáno 01.01.2012 - 23:40
komentářů9(6.)
Krásné. Staré. V té básni se zračí jeden fakt: že při založení psanců nastal jakýsi exodus kvalitních básníků z literu a na psancích se objevila díla, která se dají číst i po letech. postupem času server tenhle výkvět pomalu opuštěl a nový výkvět se formoval jen krátkodobě. I v současnosti pociťuju, že aktivní je vždy hrstka autorů, většinou nových a po nějaké době jejich aktivita zchladne a nakonec se objeví zase jiní tažní koňové. Ale ta původní basnická aktivita mi přišla mnohem kvalitnější než dnes. (Autoři nekašlali tolik na gramatiku, přinášeli nové pohledy na poezii, nové formy, byli neortodoxní. Poslední dobou mi básně přijdou všechny na jedno brdo. Málo jich vybočuje.
přidáno 01.01.2012 - 23:11
komentářů4(4.)
Myslím, že jsi v téhle básni na prahu zmoudření.
přidáno 01.01.2012 - 21:40
komentářů12(1.)
Zavání to sice takovým klišé, ale stejně je to hezké. Obzvlášť ten začátek. To vysvětlení, proč je tím milencem, protože je jako věž. To se mi líbí.
přidáno 30.12.2011 - 23:18
komentářů9(9.)
Paráda.
přidáno 30.12.2011 - 23:08
komentářů3(1.)
Rozesmál jsi mě chlape. Výborně. Teda je to kravina neopisaná, ale mým rákosníkům směle konkuruje. Obzvlášť ta scéna s útěkem zazděným oknem. Ta byla mistrovská.
přidáno 30.12.2011 - 22:58
komentářů4(3.)
Pod širém nebi? Nás japonským studenti občas unikat smyslem. Nechápat.

Mladí se páří. Tak mě napadlo, že občas se i staří páří. Brr. Dokonce se staří páří s mladýma, nebo - a to je ještě horší - mladí se starými. Ještě že se po parcích potulují krvavá individua, která na těchto zvrhlých párech vykonávjí spravedlnost.

Tohle byl nejhloupější komentář, jaký jsem za poslední dobu napsal.
přidáno 30.12.2011 - 22:49
komentářů5(4.)
Taková poezie tu věru chybí. Napiš zas něco! Něco temného a děsivého.
přidáno 30.12.2011 - 22:41
komentářů14(10.)
Povedené. Poslední sloka je takovým poetickým zakončením, takovým zvolněným krokem.
přidáno 30.12.2011 - 22:37
komentářů9(8.)
Hezká.
přidáno 30.12.2011 - 13:57
komentářů9(9.)
Asi se na tebe víc zaměřím a začtu. Píšeš čtivě a nevázaná na tradiční pohled poezie (moderně). Jakto, že tě ještě v creme de la creme nemám? Takový talent.
přidáno 30.12.2011 - 13:52
komentářů6(6.)
Nááááádhera. Báseň i obrázek. Občas zapátrám po starších básních a ejhle! Skvost se dycky najde. Tleskám!
přidáno 30.12.2011 - 13:43
komentářů5(4.)
Tak jsem přemýšlel, jak to, že jsem dendrolita ještě nečetl? No jo, dala jsi ho tady v době, kdy jsem nemohl. Od těch dob se tvoje poezie tematicky změnila několikrát, ale ten tvůj styl si nese pořád známky originality, na kterou v téhle době (2011/2012) psanci nějak rezignují. Vždycky se rád vrátím k tvým starším věcem Katko, k těm mlíčňáckým.
přidáno 30.12.2011 - 13:20
komentářů9(2.)
Nic moc. Plácnutí do vody. Já si to přečetl, ale se mnou se nerozcházíš, takže jaksi to ve mně nevyvolalo žádné pocity.
1 ... 64|65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78 ... 118
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Severka :
Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming