![]() |
komentáře uživatele :
I mně se líbí. I ten obrázek. Člověk - až jednou nebude - zůstane ve vesmíru svou prací. Věcmi, které vyrobí a které ho přežijí.
Narcismus je někdy nezbytný. Narcismus tě jednou zachrání od sebevraždy. Nedopustí, abys ublížil dokonalé bytosti. Ještě že máme svůj narcismus.
Nějak z toho na mě dýchli Rammsteini. A dech to teda byl....
Nějak z toho na mě dýchli Rammsteini. A dech to teda byl....
no, láska je tam přece stejně, když je tam miluji tě, jak by tě šlo milovat bez lásky? Takže tam máš vlastně hned za sebou dvakrát lásku.
Krásné. Ale nebylo by to lepší (skluznější a rytmičtější a to i v té písničce) kdyby na konci chybělo to ,lásko, a zůstalo tam jen to miluji tě?
Velmi slibný začátek. Asi budeš objev. Nasadil sis docela slušnou laťku, uvidíme, jestli si ji udržíš. Minimálně puero to bude sledovat. Protože čuchá čuchá talent.
Hurá. Už jsem začínal mít absťák. Ale víly se vracejí, nezhynu! Nepošlou mě znova do plynu. :-D
Bravurní návrat. Ale já chci víc!! Víc dušiček chci!
Bravurní návrat. Ale já chci víc!! Víc dušiček chci!
Já shodou okolností teď právě dokoukal Údolí včel od Vláčila. Templáře roztrhali psi (chudák Kačer) a dobře mu tak. Ale tohle by tam zfleku mohl Čepek odrecitovat.
No....dovol, abych byl první. Ono je to sice v kategorii smutných básní, ale já se smál. Nevěřím!
Tedy - já bych nechal první sloku. První sloka je super. Je taková, inu dětská, ale je super. Zbytek tam být nemusí. Ale jinač fáájn. Dobrý pokus. Zkušáj ogare, zkušáj.
A teď trochu negativní kritiky...sneseš to?
Za prvé přechodníky: když si nejsi jistá, vyhni se jim.
Za druhé styl: Nekladeš na báseň žádné umělecké nároky jak vidno. Takže je dobře, že si na nic nehraje a tím jak je ,,snadno" napsaná je i jasně definovatelná a já pochopil hned na začátku co od ní čekat, nebo spíš, na co budeš klást důraz: na pocity a lásku.
Napsala jsi normální báseň. Nic pro mě.
Za prvé přechodníky: když si nejsi jistá, vyhni se jim.
Za druhé styl: Nekladeš na báseň žádné umělecké nároky jak vidno. Takže je dobře, že si na nic nehraje a tím jak je ,,snadno" napsaná je i jasně definovatelná a já pochopil hned na začátku co od ní čekat, nebo spíš, na co budeš klást důraz: na pocity a lásku.
Napsala jsi normální báseň. Nic pro mě.
Eliška Vobrubová: ARA: To mělo být nějaké přijetí omluvy? Další uražená reakce?
Nu tedy je to ze života. A má to pěknou úpravu, akorát ta předposlední sloka je nějaká jiná než ostatní. Má to zvláštní důvod?
Rád se přidám k diskuzi. A popravdě, napřed jsem si přečetl komentáře a až teprve pak dílo a dospěl jsem k závěru, že není nijak kvalitní a už vůbec ne na to, aby si zasloužilo tolik pozornosti......a věřím, že tím autorku nijak neurazím, protože v anotaci jasně píše, že ji názor na báseň nebude nijak zajímat (je to osobní a tak to má být).
Stran té gramatiky: gramatickou policii, jakoužto službu nám Eliška prokazuje, tenhle server potřebuje jako sůl a nespatřuju na tom původním Eliščině komentáři (výjimečně!) nic útočného. Ale Eliško, když se ti někdo omluví je tvou POVINNOSTÍ to přijmout, což ty neumíš. A posílat za sebe do každé hádky ARU, aby se ti postaral o obhajobu je podlost nejhoršího kalibru. Jedna věc je snášet kritiku a jedna snášet reakce na kritiku a to ty ani ARA neumíte, nemůžete se proto divit, že si moc sympatií nezískají vaše dobře míněné rady. V tomto ohledu má pravdu devilpimp, že vaše reakce na reakci byla krajně neadekvátní.
wau
Stran té gramatiky: gramatickou policii, jakoužto službu nám Eliška prokazuje, tenhle server potřebuje jako sůl a nespatřuju na tom původním Eliščině komentáři (výjimečně!) nic útočného. Ale Eliško, když se ti někdo omluví je tvou POVINNOSTÍ to přijmout, což ty neumíš. A posílat za sebe do každé hádky ARU, aby se ti postaral o obhajobu je podlost nejhoršího kalibru. Jedna věc je snášet kritiku a jedna snášet reakce na kritiku a to ty ani ARA neumíte, nemůžete se proto divit, že si moc sympatií nezískají vaše dobře míněné rady. V tomto ohledu má pravdu devilpimp, že vaše reakce na reakci byla krajně neadekvátní.
wau
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)


