![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Svědčí zadkům tělocvik
pak trávení vyprazdňuje
se líp.
Zpevní se dno pánevní
všem co při tom
nelení.
pak trávení vyprazdňuje
se líp.
Zpevní se dno pánevní
všem co při tom
nelení.


Vždy překvapíš změnou směru. Černá je bílou a Bílá zase černou. Vítám zvrat v prospěch belanů.


Kdo nezasadí nevěří v budoucnost. Myšlenka musí jít před tělem, vůle ji následuje po boku a touha se cpe do chomoutu, když bytosti zapadnou.


Hned jsem začal pěstovat v akvárku tři velryby, aby byla další generace tahačů. Přispějte na krmení nebo se nehneme z místa. :-)


Hezké,nevadneš doufám taky?To jen barvu strom ukládá do trezoru.


Slova jsou jako víno. Kdo tomu moku propadne, opájí se do němoty. Básníci jsou jako sudy těch vín, kdo mezi nimi košt provádí ten sudy brzo rozdělí. Z tvého mi chutná. :-)


bazi: Život skutečně nejde přežít. Chawwá nikomu nebere sebedůvěru.Snaží se bagatelizovat obavy do láskyplné něhy právě k zázraku žití. Za normálních poměrů by v tom negativitu nikdo nehledal.Dovolme si luxus normálnosti. Veselé vánoce.


Miňko: Z kterého kraje byl tvůj děda.? To nářečí je skvělé.


To jsi mi udělala radost. Z Gany by byl špatný Terminátor. Je mi jasný že rukavičky nebudou , ale ženská postava jí sluší.Doufám však že jednooký nebude jako Žofré s Angelikou. Díky za tvou tvorbu.


P savec ? Teď jsem to pochopil.Za to P bych dosadil požitkář. Básně jsou vždy hezké, tématické.Patřím do fanklubu.


Co dodat?Snad jen ,že jsem si málem spálil oběd. Vždy se snažím o napojení. Hezké


Svět fantazie je zvláštní. Ukazuje to člověku jak pomíjivá může být skutečnost. Vždyť vše kolem nás je vlastně jen vymyšlené způsobem uchopení, pojmenováním a předáváním vnímaných iluzí z generace na generaci.


Brilantní lekce sociologie.Takové lekce dějepis opomíjí. vždy jsou to jen datumy. Mám rád chytrý bytosti. Motivují mne,přijmi mou poklonu.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Poustevník [16], Ailin [12], A42 [10], Moa [9]» řekli o sobě
Severak řekl o alexis :Píše smutné básně a napínavé romány jak z devatenáctého století. Obojí já můžu.